Tipy na vánoční dárky AGON by AOC: monitory, headsety, klávesnice a myši

Tipy na vánoční dárky AGON by AOC

AGON by AOC ze svého produktového portfolia nabízí několik zajímavých tipů na vánoční dárky. Patří mezi ně herní monitory s vysokou obnovovací frekvencí a úhlopříčkou od 24 do 32 palců, stejně jako zajímavé herní headsety, klávesnice a myši.

AGON by AOC je opravdová hráčská značka, což dokazuje jejich spolupráce s předním esportovým týmem G2 Esports. Nabízí monitor nebo herní příslušenství pro každého hráče – od příležitostného hráče, který si po práci zahraje Battle Royale, zajezdí na závodním simulátoru nebo se utká se svými kamarády v rámci fotbalových titulů, až po esportovce, kteří soutěží na nejvyšší úrovni a hrají o své živobytí.

Hraní s omezeným rozpočtem

S 24” AOC 24G2SAE (koncová cena: 5079 Kč/209 Eur) nebo 27” AOC 27G2SAE (koncová cena: 6 780 Kč/279 Eur) přináší AGON by AOC cenově dostupnou, ale výkonnou nabídku v podobě dvou Full HD monitorů, které se mohou pochlubit obnovovací frekvencí 165 Hz a panely s vysokým kontrastem, které hravě pokryjí úkoly v domácí kanceláři a konkurenční hraní zároveň.

S dobou odezvy 4 ms GtG a 1 ms MPRT ve spojení s podporou AMD FreeSync Premium a Adaptive-Sync je rychlá herní akce vždy ostrá a plynulá, zatímco vysoká obnovovací frekvence umožňuje hráčům dříve zachytit pohyby nepřátel a následně rychleji reagovat.

herní monitor AOC GAMING U28G2XU2

 

Robustní stojan s možností naklonění a možností upevnění pomocí VESA poskytují velkou všestrannost téměř pro každou příležitost. Hráči, kteří hledají monitory s barevně přesnými IPS panely pro tvorbu obsahu, streamování a další, se naopak mohou rozhodnout pro AOC 24G2SPU (koncová cena: 5 322 Kč/219 Eur ) a AOC 27G2SPU (koncová cena: 5 808 Kč/239 Eur) s obnovovací frekvencí 165 Hz, 4 ms GtG, 1 ms MPRT a rovněž ergonomickým stojanem.

Rychlejší a chytřejší

Hráči soutěžící v esportovních titulech možná budou muset používat vyšší obnovovací frekvenci. AOC GAMING 25G3ZM/BK (koncová cena: 5 808 Kč/239 Eur) je vybaven rychlým VA panelem s obnovovací frekvencí 240 Hz, dobou odezvy 1 ms GtG a dobou odezvy pouhých 0,5 ms MPRT, takže hráči získají nejaktuálnější vizuální informace z herního světa a mohou tyto informace kombinovat se svými rychlými reflexy, aby čelili útokům svých protivníků.

Dokonale ladí s náhlavní soupravou AOC GAMING GH401 (koncová cena: 1 990 Kč/82 Eur). Tato náhlavní souprava je lehká, má vynikající kvalitu zvuku a je vybavena bezdrátovým připojením 2,4 GHz. Umožňuje uživatelům slyšet více ze hry s přesnými 50mm měniči, které poskytují vzrušující zvukový zážitek pro všechny žánry her. Náhlavní souprava je pohodlná a odolná, s odnímatelným mikrofonem s potlačením hluku a komfortní multiplatformní kompatibilitou prostřednictvím bezdrátového 2,4 GHz a 3,5 mm kabelového připojení.

Skočte přímo do bitvy s touto sadou herního vybavení

Při stavbě herního PC je skříň s komponenty jen polovinou rovnice. Skutečný herní počítač musí být spojen s herním monitorem, přesnou herní myší, robustní klávesnicí a pohodlným headsetem. AOC nabízí skvělou sbírku sad pro téměř každého hráče. AOC GAMING Q27G2E/BK je 27″ cenově dostupný (koncová cena: 6 780 Kč/279 Eur) herní monitor QHD s VA panelem, který zaručuje bohatý kontrast, obnovovací frekvencí 155 Hz a dobou odezvy 1 ms (MPRT) – což z něj dělá monitor pro budoucnost, díky svému ostrému rozlišení a rychlému panelu.

Hráči mohou tento monitor kombinovat se skutečnou mechanickou klávesnicí, jako je AOC GAMING GK500 (koncová cena: 1 723 Kč/71 Eur), na které se skvěle hraje díky mechanickým červeným spínačům Outemu. GK500 je pohodlná díky magnetické opěrce zápěstí, a pevná díky odolným materiálům. Myš AOC GAMING GM500 (koncová cena: 678 Kč/28 Eur) doplňuje herní sestavu a hodí se pro leváky i praváky, a je vybavena přesným snímačem Pixart 3325 s podporou 5000 DPI, 100 IPS a zrychlením 20 g.

herní myš AGON AGM600 cena

Sestavu skvěle doplní kabelová náhlavní souprava AOC GAMING GH300 (koncová cena: 1 358 Kč/56 Eur) s USB připojením. Ta představuje pohodlného společníka pro každého hráče. Díky 50mm měničům poskytuje čistý a ostrý zvuk s definovaným rozsahem basů a díky podpoře virtuálního 7.1 prostorového zvuku (na PC) umožňuje hráčům přesně určit polohu nepřátel. Všechny čtyři produkty dohromady umožňují hráčům povýšit jejich vybavení na konkurenceschopnou úroveň s celkovými náklady pod 500 EUR. 

Stvořeno pro rychlé reflexy

Hráči soutěžící na nejvyšších úrovních nebudou spokojeni s pouhými 144 Hz nebo 165 Hz, zvláště když jejich protivníci „běží“ na vyšší obnovovací frekvenci a mohou je vidět a reagovat rychleji. Z tohoto důvodu přichází AGON by AOC na pomoc s modely s obnovovací frekvencí 240 Hz. 

AOC GAMING C27G2ZU (s ergonomickým výškově nastavitelným stojanem – koncová cena: 7 266 Kč/299 Eur) nebo AOC GAMING C27G2ZE (s naklápěcím stojanem – koncová cena: 6 537 Kč/269 Eur) nabízí 27” zakřivené VA panely s dechberoucí obnovovací frekvencí 240 Hz. Jejich zakřivení 1500R obklopuje a vtahuje hráče hlouběji do herního světa a ponoří je do FPS, akčních nebo simulačních titulů.

herní monitor AOC GAMING 25G3ZM/BK cena

Pro ještě lepší ponoření nabízí AOC GAMING C32G2ZE (koncová cena: 7 752 Kč/319 Eur) obnovovací frekvenci 240 Hz na větším 32” plátně. Všechny tři modely se mohou pochlubit rozlišením Full HD, díky čemuž je možnost reálně dosáhnout během her 240 snímků za sekundu, aniž byste potřebovali GPU nejvyšší úrovně.

Svátek pro ambiciózní hráče

Nejnovější, pátá, generace monitorů řady AGON je nabídkou pro náročnější hráče. Nedávno uvedený AGON AG275QZN/EU (koncová cena: 13 340 Kč/549 Eur) – plochý 27” QHD monitor s VA panelem – nabízí ostré rozlišení a zároveň exceluje v rychlých akcích díky obnovovací frekvenci 240 Hz a době odezvy 1 ms GtG a pouhých 0,5 ms MPRT. Robustní a ergonomický stojan má možnost nastavení výšky, sklonu a otáčení, zatímco jeho povrch z broušeného kovu vyzařuje „prémiové“ vibrace.

K tomuto výkonnému monitoru se nejlépe hodí příslušenství AGON by AOC řady 700. Klávesnice AGON AGK700 (koncová cena: 4 226 Kč/174 Eur) je vybavena spínači Cherry MX Red pro rychlou odezvu, vyznačuje se vysokou kvalitou provedení s pohodlnou oporou pro zápěstí a nabízí snadný přístup k tlačítkům makra, kolečku hlasitosti a dalším.

Herní myš AGON AGM700 (koncová cena: 1 237 Kč/51 Eur) nabízí dvoubarevný design se stříbrnými a černými akcenty a hmotnost lze snadno upravit díky závažím. Díky rozlišení 16 000 DPI, speciálnímu sniperovému tlačítku, programovatelným tlačítkům a přizpůsobení RGB prostřednictvím AOC G-Menu to bude perfektní volba.

Třešničkou na vánočním dortu je podložka pod myš AGON AMM700 (koncová cena: 799 Kč/33 Eur), která se vyznačuje skvělým povrchem pro jakékoliv herní myši, zatímco jemná RGB světla po stranách látky lze také synchronizovat s dalším vybavením AOC.

Potřebujete více místa?

Pro každého, kdo hledá větší zobrazovací plochu, je vhodný 34″ ultraširoký AOC GAMING U34G3XM/EU (koncová cena: 10 668 Kč/439 Eur). Díky poměru stran 21:9 může nahradit sestavu dvou monitorů a může tak zvýšit produktivitu.

ultraširoký herní 34" monitor AGON PRO AG344UXM

A ve hrách a filmech extra horizontální prostor dokonale pokryje periferní vidění uživatelů a umožní jim plně se ponořit do dění. S obnovovací frekvencí 144 Hz a dobou odezvy 1 ms MPRT je U34G3XM/EU dokonce vhodný i pro rychlou akci.

Foto v článku jsou ilustrační.  Přesné informace k jednotlivým produktům najdete na oficiálních stránkách AGON by AOC

Zdroj a foto: AGON by AOC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.