Ultralehká herní myš HyperX Pulsefire Haste 2 s kabelem i bez něj

Herní myš HyperX PulseFire Haste 2 cena

HyperX oznámil uvedení herní myši Pulsefire Haste 2 v kabelové i bezdrátové verzi. Řada herních myší Pulsefire Haste 2 nabízí ultralehké provedení, spínače HyperX a senzory HyperX pro lepší ovládání a výkon. Hráčům, kteří hledají ultralehkou myš pro doplnění svých herních dovedností, přinášejí myši Pulsefire Haste 2 maximální pohodlí a ovládání na dosah ruky.

Lehká i odolná myš

Herní myš Pulsefire Haste 2 je velmi lehká a má pevnou konstrukci pláště. Kabelové i bezdrátové varianty jsou vybaveny novým snímačem HyperX 26K, který nabízí přesné sledování a optimální citlivost pro plynulé a rychlé pohyby kurzoru až do 26 000 DPI a rychlost sledování 650 IPS.

Herní myš HyperX PulseFire Haste 2 cena

Řada myší Pulsefire Haste 2 využívá nové a spolehlivé spínače HyperX, které poskytují hmatovou a zvukovou zpětnou vazbu a životnost až 100 milionů kliknutí.

Dvě barevné varianty

Nové přírůstky do řady myší HyperX, které jsou k dispozici v černém a bílém barevném provedení, nabízejí novou úroveň pohodlí, výkonu a ovládání a jsou navrženy tak, aby zlepšily uživatelský zážitek. Další informace o nové řadě herních myší zahrnují:

  • Drátová herní myš HyperX Pulsefire Haste 2: Herní myš Pulsefire Haste 2 váží pouhých 53 g a je speciálně navržena pro rychlé pohyby. Myš je optimalizována pro minimální vstupní zpoždění s působivou frekvencí dotazování 8000 Hz, která zvyšuje přesnost a výkon během herních seancí, takže je ideální pro hry FPS a soutěžní hraní.
  • Bezdrátová herní myš HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless: Bezdrátová herní myš Pulsefire Haste 2 je určena pro hráče, kteří vyžadují okamžitý výkon a chtějí pohodlí bezdrátového připojení. Bezdrátová herní myš Pulsefire Haste 2 nabízí duální režim bezdrátového připojení, který uživatelům umožňuje přepínat mezi bezdrátovým připojením 2,4 GHz a připojením Bluetooth. Dodává se s nabíjecím kabelem HyperFlex 2, který uživatelům umožňuje nabíjet myš i během jejího používání a přepínání mezi drátovým a bezdrátovým režimem. Tato bezdrátová myš Pulsefire Haste druhé generace váží 61 g a nabízí až 100hodinovou výdrž baterie.

Herní myš Pulsefire Haste 2 nabízí lepší ovládání díky přiloženým nalepovacím gumovým povrchům pro lepší úchop, super ohebnému paracord kabelu, který snižuje napětí a odpor, a prvotřídním PTFE bruslím, které zajišťují nízké tření a vysokou odezvu pro rychlý a snadný skluz.

Herní myš HyperX PulseFire Haste 2 cena

Oba modely lze navíc plně přizpůsobit a optimalizovat podle osobních preferencí uživatelů pomocí softwaru HyperX NGENUITY. Uživatelé mohou vytvářet makra pro programovatelná tlačítka, přizpůsobovat nastavení DPI a personalizovat osvětlení RGB.4

Dostupnost a cena

Drátové a bezdrátové myši HyperX Pulsefire Haste 2 budou v regionu EMEA dostupné v síti maloobchodních a elektronických prodejců společnosti HyperX. Další informace o řadě myší HyperX Pulsefire Haste 2 naleznete na produktové stránce HyperX Pulsefire Haste 2.

Zdroj a foto: HyperX