V novém botníku LG Styler ShoeCase boty smrdět nebudou

chytrý botník LG Styler ShoeCare ShoeCase cena

LG představuje revoluční řešení v domácí péči o obuv. Inovativní botník LG Styler ShoeCase s hygienickou technologií TrueSteam pomůže prodloužit životnost oblíbených bot a umožní i jejich vystavení. 

Na ošoupané pohorky, pár běžných tenisek, sandálů nebo kroksů vám postačí umělohmotné či dřevěné poličky, případně nějaký drátěný program. Pokud však patříte mezi sběratele luxusní značkové obuvi, které jsou k dostání jen v drahých limitovaných edicích, budete zřejmě hledat řešení, které se o takovou obuv postará po nošení, ale umožní vám, abyste se svoji sbírkou mohli i pochlubit. 

Uskladní a ochrání

Inovativní chytrý botník Styler ShoeCase vytváří ideální prostředí pro skladování obuvi, chrání ji před vlhkostí a UV zářením poškozujícím tkaninu. Díky průhledným panelům slouží také jako skvělé místo pro vystavení oblíbeného páru bot, a díky efektnímu 360stupňovému otáčecímu zařízení lze pak tenisky pozorovat ze všech úhlů. Do prostoru se vejde i více párů bot, a to především díky modulárnímu designu, který umožňuje skládat až čtyři pouzdra na sebe.

Odstraňuje pach a vlhkost

Stejně jako řada dalších moderních domácích spotřebičů LG, využívá Styler ShoeCase osvědčenou technologii TrueSteam, díky které zůstane uložená obuv svěží. Využívá také absorpční vlastnosti zeolitového filtru Zeo-Dry, který pohlcuje vlhkost a pomáhá odstraňovat pachy z obuvi.

chytrý botník LG Styler ShoeCare ShoeCase cena

Inovativní botník od LG se díky deseti speciálním programům postará o péči různých typů obuvi, včetně kožené, semišové nebo sportovní. V závislosti na typu a tkanině obuvi sofistikovaně řídí zapojení TrueSteam. A co víc, je efektivní a dokáže osvěžit až čtyři páry bot za pouhých 37 minut (standardní program). Funkce botníku nikoho jen tak nevyruší, pracuje totiž na zvukové hladině pouhých pětatřiceti decibelů, což značí velmi tichý chod.

chytrý botník LG Styler ShoeCare ShoeCase cena

LG Styler ShoeCase se také může pochlubit jedinečnou vícenásobnou pohyblivou tryskou LG Moving Nozzle, která vysušuje vnitřek obuvi a lze snadno nastavit podle výšky každého páru bot. Funkce Dual Care System dokonce zajistí čištění více typů obuvi (s různými potřebami péče o tkaniny) současně.

Ovládejte svůj botník na dálku

Pro pohodlnější péči o obuv mají uživatelé přístup k řadě služeb prostřednictvím aplikace ThinQ. Intuitivní LG aplikace umožňuje na dálku ovládat a sledovat práci botníku a uskladněné páry bot. Informace o dostupnosti LG Styler ShoeCase na našem trhu zatím nejsou k dispozici.

chytrý botník LG Styler ShoeCare ShoeCase cena

Dostupnost a cena

Chytrý botník LG Styler ShoeCase byl představen například na veletrhu IFA 2022. Podle zástupců LG má být uveden v různých barevných variantách nejprve v Koreji a později v dalších zemích světa. Dodávky na evropských trh nebyly zatím potvrzeny, utajena je (bohužel) i cena produktu. Osobně předpokládám cenu od 25 000 Kč za box péče o obuv (ShoeCare) a kolem 3 000 Kč za každý výstavní prosklený box (ShoeCase). Proč? Parní čistič a osvěžovač LG Styler pro péči o oblečení býval v prodeji za 49 000 Kč. A boty jsou o něco menší…

Zdroj a foto: LG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.