Videotéka Prima+ pro chytré televize Samsung

Samsung Prima+ chytré televize Samsung TV aplikace

Samsung potěšil uživatele chytrých televizorů Samsung modelových řad 2018 a novějších. Mohou využívat novou streamovací službu Prima+, kterou 8. února spustila televizní skupina Prima.

Videotéka nahrazuje dosavadní službu iPrima.cz a rozšířila svůj obsah o exkluzivní původní tvorbu – seriály a filmy pod značkou Prima+ Originals. Aplikaci Prima+ lze stáhnout ze Samsung Store a uložit na lištu s oblíbenými aplikacemi.

 „Již loni v říjnu jsme mezi prvními zpřístupnili na našich televizorech aplikaci iPrima.cz a také iVysílání České televize. Nyní přicházíme s aplikací Prima+ pro náš operační systém Tizen. Uživatelé chytrých televizorů Samsung tak mohou využívat streamovací služby všech tří velkých televizních skupin v České republice: iVysílání od České televize, Voyo od skupiny Nova a Prima+ od skupiny Prima,“ říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Prima+ chytré televize Samsung TV aplikace

S reklamou i bez reklamy

Streamovací službu Prima+ lze využívat zdarma pro přehrávání pořadů z televizního archivu a sledování lineárních kanálů skupiny Prima ve standardním rozlišení obrazu doplněných o reklamu.

Samsung Prima+ chytré televize Samsung TV aplikace

Za nižší poplatek pak lze získat i exkluzivní obsah Prima+ Originals ve vysokém rozlišení obrazu (HD ready) s poloviční porcí reklamy a za plné předplatné je k dispozici prémiová služba bez reklamy ve Full HD rozlišení. Součástí placených balíčků jsou i internetové předpremiéry televizních seriálů, kdy jsou jednotlivé epizody k dispozici týden před uvedením na televizní obrazovce.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.