ViewSonic ColorPro VP3881a získal TIPA World Award 2022 za nejlepší video monitor

monitor ViewSonic VP3881a

Společnost ViewSonic Corporation oznamuje, že její monitor ColorPro™ Professional VP3881a zvítězil v kategorii Nejlepší video monitor soutěže Technical Image Press Association (TIPA) World Awards 2022. Tento 37,5″ monitor byl oceněn za svou zakřivenou obrazovku s poměrem stran 21:9 a absolutní přesnost barev, což z něj činí ideálního společníka pro střih videa.

Věrné zobrazení a vynikající přesnost barev byly faktory, díky nimž ColorPro VP3881a získal ocenění TIPA za nejlepší video monitor. Zakřivená, ultraširokoúhlá obrazovka s poměrem stran 21:9 poskytuje úchvatný obraz ze všech úhlů a maximalizuje zorné pole, což ocení především video editoři.

Monitor disponuje také mnoha porty včetně USB-C, HDMI a DisplayPortu. Umožňuje práci napříč obrazovkami a bezpečné přehrávání obsahu v rozlišení 4K díky ochraně HDCP 2.2, to vše při 90W napájení externích periferií a zařízení, což zajišťuje elegantní pracovní prostor bez nepořádku.

VP3881a je monitor ověřený společností Pantone®, předem kalibrovaný z výroby pro přesnou věrnost barev, s 95% pokrytím barevného gamutu DCI-P3, 100% pokrytím sRGB a Rec. 709. Jeho přesnost barev Delta E<2 poskytuje celé spektrum 4,39 bilionu barev, se kterými si můžete hrát při postprodukci. Díky vysokému dynamickému rozsahu inspirovanému kinematografií (HDR10), který eliminuje zasekávání a zdvojování obrazu, displej nabízí plynulý a ostrý obraz s hlubšími úrovněmi kontrastu.

Zdroj a foto: ViewSonic

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.