Webkamery Logitech Brio 300 a 305 pro kvalitní videohovory za výhodnou cenu

Webkamera Logitech Brioo 300 305 cena

Logitech představuje kompaktní webové kamery řady Brio 300. Za atraktivní cenu nabízejí Full HD 1080p rozlišení, automatickou korekci osvětlení a mikrofonem s redukcí šumu. 

Kamery pro lepší videohovory

Řada Brio 300 (Brio 300 a Brio 305) jsou webové kamery s rozlišením Full HD 1080p, vysokým dynamickým kontrastem, automatickou korekcí světla a jedním digitálním mikrofonem s redukcí šumu, takže uživatelé jsou dobře vidět a slyšet i přes špatné osvětlení a hluk v pozadí.

Díky spolehlivému fungování se můžou pracovníci naplno a bez obav zapojit do každého hovoru. Webové kamery se připojují k počítačům přes port USB-C, takže získání přístupu do videokonferencí je velmi snadné.

Jednoduchým otočením vestavěné krytky po ukončení hovoru získají uživatelé jistotu, že objektiv kamery zablokovali a už nezachycuje jejich pracovní prostor, čímž chrání svoje soukromí.

„Provedli jsme průzkum více než mezi 3 000 lidí pracujících z domu* a zjistili jsme, že většina uživatelů, kteří nemají samostatné webové kamery, se potýká se špatnými světelnými podmínkami, nelichotivými úhly záběru obličeje a nekvalitním zvukem z mikrofonů či reproduktorů notebooku. Řada Brio 300 je ideální pro ty, kdo chtějí udělat snadný, ale zásadní krok k výraznému zlepšení zážitků z videokonferencí pomocí externí webové kamery,“ říká Scott Wharton, generální ředitel společnosti Logitech pro oblast B2B. „Pro firmy, které potřebují vybavit domácí nebo kancelářské pracovní stanice svých zaměstnanců snadno použitelnými webovými kamerami, je takovou cenově výhodnou volbou kamera Brio 305.“

Nový design a tři barevné varianty

Netradiční design ve tvaru kuželu dodá každému pracovnímu prostředí osobitý vzhled. Webové kamery jsou k dostání v bílé, grafitové a růžové barvě, aby se daly harmonicky sladit s myšmi a klávesnicemi Logitech a vytvořit stylovou a estetickou sestavu.

Webkamera Logitech Brioo 300 305 cena

Řada Brio 300, která je nejnovější nabídkou v portfoliu webových kamer společnosti Logitech, podporuje přístup „New Logic of Work“, v němž jsou osobní pracovní prostory individualizované, snadno se vytvářejí a používají a jsou navrženy s ohledem na pozitivní budoucnost.

Podpora videokonferenčních platforem

Týmy IT, které poskytují zaměstnancům pracovní stanice a vybavení pro domácí kanceláře, ocení, že webové kamery Brio 300 jsou kompatibilní s většinou videokonferenčních platforem a certifikované pro použití s Microsoft Teams, Zoom a Google Meet.

Webkamera Logitech Brioo 300 305 cena

Kamery Brio 305 lze snadno nasadit napříč organizacemi a spravovat na dálku prostřednictvím aplikace Logi Sync, což vede ke snížení zátěže pracovníků technické podpory.

Zaměření na udržitelnost

Společnost Logitech se zavázala, že bude vytvářet spravedlivější a klimaticky příznivější svět tím, že aktivně pracuje na snižování svojí uhlíkové stopy. Plastové díly v kamerách Brio 300 a Brio 305 obsahují certifikované recyklované plasty ze staré vyřazené spotřební elektroniky: 62 % u grafitové a 48 % u bílé a růžové varianty.

Webkamera Logitech Brioo 300 305 cena

Papírové obaly pocházejí z lesů s certifikací FSC™ a dalších kontrolovaných zdrojů. Výběrem tohoto výrobku podporujete odpovědné hospodaření se světovými lesy.

Všechny produkty Logitech jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální a při výrobě se v maximální možné míře využívá obnovitelná energie. Uhlíková stopa všech produktů Logitech, včetně Brio 300 a Brio 305, se snížila na nulu díky podpoře lesnictví, obnovitelných zdrojů energie a komunit dotčených změnami klimatu.

Webkamera Logitech Brioo 300 305 cena

Dostupnost a cena

Kamery Brio 300 a Brio 305 budou dostupné v České republice od 31.1. 2023 u tradičních prodejců. Doporučená maloobchodní cena je 1 999 Kč.

Zdroj a foto: Logitech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.