Western Digital uvedl klientský SSD disk PC SN5000S NVMe pro OEM výrobce

Western Digital SSD PC SN5000S NVMe SSD

Western Digital představuje nový klientský SSD disk Western Digital® PC SN5000S NVMe s výkonem nové generace QLC (quad-level cell). Nový SSD disk poskytuje OEM výrobcům počítačů řešení PCIe® Gen4x4, které je připraveno snadno zvládnout náročná pracovní zatížení.

Klientské SSD na vzestupu

Podle výzkumů společnosti IDC se očekává, že QLC NAND bude do roku 2026 pohánět více než 50 % klientských SSD. Technologie QLC NAND je jednou z nejnovějších technologií, která přináší SSD diskům vyšší kapacitu, robustnost a cenovou dostupnost, což vyvolalo poptávku po těchto discích od prémiové a důvěryhodné značky.

Díky využití jedinečné vertikální integrace společnosti Western Digital je nový SSD Western Digital PC SN5000S NVMe výzvou možného. Nový disk zvyšuje laťku technologie QLC tím, že poskytuje vysoký výkon a silnou odolnost a nekompromisní spolehlivost.

Western Digital PC SN5000S NVMe SSD je cenově výhodný DRAM-less SSD disk QLC PCIe Gen4 určený pro notebooky a stolní počítače, který nabízí OEM výrobcům:

  • 17%, respektive 16% nárůst rychlosti sekvenčního čtení a zápisu. 
  • 15%, respektive 13% zvýšení rychlosti náhodného čtení a zápisu oproti předchozí generaci.
  • Vyšší rychlosti I/O a nižší latenci čtení/zápisu ve srovnání s předchozí generací TLC, což zvyšuje uživatelský komfort při náročných operacích, jako je načítání, kopírování a spouštění systému.
  • Vlastní řadič a firmware společnosti Western Digital pro plně optimalizované řešení umožňující rychlejší uvedení na trh a kontrolu kvality.
  • Až o 20 % vylepšenou energetickou účinnost zařízení při aktivním používání oproti předchozí generaci díky vylepšené správě napájení pro vysoce optimalizovaná mobilní řešení.
  • Dedikovaný bootovací oddíl s možnostmi TCG OPAL 2.02 a zabezpečení ATA pomocí RSA-3K a SHA-384 pro dodatečnou ochranu.

Western Digital SSD PC SN5000S NVMe SSD

Zdroj a foto: Western Digital

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.