Yenkee YSM 615 – levná bezdrátová autonabíječka pro Apple iPhone

bezdrátová autonabíječka Yenkee YSM 615 pro Apple iPhone

Značka Yenkee představila novou magnetickou bezdrátovou nabíječku telefonu Yenkee YSM 615 s upevněním do větracích otvorů automobilu. Ta je díky otočnému kloubu s rotací 360° a nastavitelnému úhlu pro optimální zobrazení displeje perfektním řešením na cesty.

Magnetické uchycení telefonu a bezdrátové nabíjení je kompatibilní s technologií MagSafe, a proto je vhodná pro telefony Apple iPhone.

Nabíječka Yenkee YSM 615 podporuje rychlé nabíjení o výkonu až 15 W. Díky inteligentnímu čipu rozpozná vaše zařízení a spustí nabíjení s optimálním výkonem. Pro dosažení rychlého nabíjení musíte k nabíječce připojit adaptér s technologií QC 3.0 případně PD 20 W. Poté je kompatibilní se všemi telefony vybavenými bezdrátovou technologií se standardem Qi, které jsou touto technologií vybaveny přímo z výroby, nebo si k nim dokoupíte kompatibilní doporučené příslušenství.

Magnetická bezdrátová nabíječka Yenkee YSM 615 je vybavena technologií MagSafe a díky tomu, k ní můžete bez obav připojit následující typy telefonů Apple: iPhone 12 / iPhone 12 Pro / iPhone 12 Pro MAX / iPhone 12 mini / iPhone 13 / iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro MAX / iPhone 13 mini

Magnetické uchycení telefonu

Držák magnetické bezdrátové nabíječky Yenkee YSM 615 je navržen pro spolehlivé připevnění k mřížce větracích otvorů v autě. Váš telefon uchopí díky magnetu a udrží ho bezpečně na svém místě i v nerovném terénu. Navíc disponuje detekcí cizích předmětů, ochranou proti přehřátí, ochranou proti vstupnímu přepětí a ochranou výstupu před nadproudem. 

Dostupnost a cena

Na českém trhu bude v prodeji za 699 Kč od února 2022.

Zdroj a foto: Yenkee

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.