Změňte svůj chytrý mobil v herní konzoli

Samsung GamePad

Zajímavé zařízení Samsung GamePad a aplikace Mobile Console vám umožní přeměnit telefon v herní konzoli. Pokud si hraní nedokážete představit bez ovládacích tlačítek, bude pro vás GamePad skutečným vysvobozením.

Zařízení GamePad a aplikace Mobile Console obohacují herní svět chytrých telefonů a tabletonů o funkce ovládání herních konzolí. Do odolného ocelového rámu se dá vložit mobilní zařízení o velikosti od 4 do 6,3 palců. Spárování probíhá přes Bluetooth a u zařízení s operačním systémem Android 4.3 (např. GALAXY Note 3, S4, Note II a S III) je umožněno také jednodušší propojení GamePadu pomocí technologie NFC. Přes HDMI kabel nebo funkci AllShare Screen Mirroring mohou uživatelé připojit zařízení také k televizi a vychutnat si zážitek ze hry opravdu ve velkém.

 Samsung GamePad

Stiskem tlačítka „Play“ lze snadno spustit aplikaci Mobile Console, což je nová integrovaná aplikace společnosti Samsung pro hry. Aktivuje se ve spojení s GamePadem a umožňuje vyhledávat a nakupovat hry, které využívají gamepady. Aplikace Mobile Console nabízí hry z kategorií závodů, stříleček, sportovních her i akčních titulů. Mezi podporované tituly patří například Need for Speed™ Most Wanted, Modern Combat 4, Virtua Tennis nebo Gangstar Vegas.

 Samsung GamePad

Technické údaje:

  • Kompatibilita: Kompatibilní s OS Android 4.1 a vyšším (bez NFC, Mobile Console), Plně kompatibilní od OS Android 4.3.
  • Konektivita: Bluetooth® v3.0, NFC (zařízení Samsung s operačním systémem Android 4.3 nebo vyšším) 3.0 class 2, HID
  • Ovládací klávesy: D-Pad (8směrný), 2 analogové joysticky, 4 akční tlačítka a 2 tlačítka spouště, tlačítko pro výběr a tlačítko start, tlačítko PLAY (zařízení Samsung s operačním systémem Android 4.3 nebo vyšším)
  • Rozměry: 137,78 x 86,47 x 31,80 mm, 195 g
  • Baterie: Dobíjecí 160 mA
  • Barva: Černá

Uvedení na český trh je plánováno na leden 2014 za cenu 1999 Kč s DPH.

Zdroj a foto: Samsung