Reklama/Advertisement

Monitor BenQ RL2755HM – 27 palců pro PC i konzole

BenQ uvádí na trh nový 27palcový herní monitor RL2755HM, který nabízí Full HD rozlišení 1920 x 1080 pixelů, nízkou hodnotu odezvy 1 ms, nejnovější funkce pro optimální herní nastavení, pokročilé technologie pro ochranu zraku a připojení přes dva HDMI porty, které umožňují počítačové i konzolové hraní.

BenQ RL2755HM je navržen tak, aby splňoval specifické požadavky herního odvětví. Nabízí velmi nízkou hodnotu odezvy 1 ms (GTG – gray to gray), která ve spolupráci s dalšími technologiemi vytváří plynulý a zároveň kvalitní obraz i ve velmi rychlých scénách. Podle zaslané zprávy se na jeho vývoji podíleli profesionální hráči a experti na podání barev, kteří pomáhali optimalizovat funkce, barvy a odstíny. Výsledkem je tak například režim Fighting Mode se specifickou kalibrací barev pro zvýraznění postav v boji či 20 přednastavených úrovní sytosti, snadno dostupných na obrazovce přes On Screen Display (OSD), umožňujících rychlé a přesné individuální nastavení. K dispozici je také funkce Black eQualizer, prostřednictvím které lze nastavit úroveň podsvícení tak, aby byla dosažena optimální viditelnost v tmavých místech a zároveň nedošlo k přesvícení světlých scén.

BenQ_RL2755HM_02 Design BenQ RL2755HM koresponduje s jeho herním využitím – kompaktní základna trojúhelníkového tvaru, zakončená neklouzavým pogumovaným povrchem, poskytuje na vnější straně vhodné místo pro odložení herního ovladače. Zatahovací háček na zadní straně monitoru pak umožňuje bezpečné uložení sluchátek, která jsou zároveň vždy na dosah ruky. K dispozici je i organizér kabelů na noze monitoru a dva HDMI porty pro připojení PC i konzole zároveň.

Monitor patří do řady BenQ Eye-care, která klade důraz na ochranu očí a snižování únavy při dlouhotrvajícím hraní. Má matný rámeček, eliminující rušivé odlesky světla a disponuje technologií Flicker-free, odstraňující blikání na pozadí monitoru, a Low Blue Light, redukující v několika úrovních vyzařované škodlivé modré světelné spektrum.

BenQ RL2755HM je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 6799 Kč s DPH v České republice a 245 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: BenQ

You must be logged in to post a comment Login