BOOM Swimmer – bezdrátový reproduktor v podobě spermie

BOOM Swimmer je bezdrátový reproduktor pro chytré telefony, tablety a další přenosná zařízení, který je navržený pro velmi aktivní využití. Jeho neotřelý desing zaručí, že se opravdu odlišíte od okolí – tvarem připomíná spermii, jejíž „ocásek“ můžete omotat, prostrčit, uchytit všude tam, kde právě potřebujete.

BOOM Swimmer umožňuje poslouchat hudbu z mobilního zařízení i při sportu – na kole, motorce, při lyžování i na surfu, u bazénu, na pláži nebo třeba ve sprše. Tuhle hlasitou spermii si podle obrázků můžete připnout ke kabelce, pověsit na plot, pod slunečník nebo na golfový bag s holemi… Měla by vydržet cokoliv, zřejmě snese i vzteklé reakce okolí, kterému se výběr vaší hudby nemusí líbit… A nemusí pořád jen hrát. Třeba vám jen hlasitě oznámí vyzvánění příchozího hovoru bezdrátově připojeného telefonu.

boom_swimmer

Technické údaje:

  • Pevná konstrukce odolná proti otřesům a prachu
  • 100% voděodolný (podle standardu IPX7 – až 30 minut v hloubce 1 metr)
  • Bezdrátové připojení přes Bluetooth (dosah až 9 metrů)
  • Nabízen se dvěma doplňky pro různá využití: pružný ocásek se dokáže obmotat kolem různých úchytů, zatímco přísavka se přichytí téměř k jakémukoli povrchu a zároveň zvýrazňuje basový výstup.
  • Doba nabíjení dvě hodiny, doba přehrávání až 8 hodin při maximální hlasitosti nebo 16 hodin při poloviční hlasitosti
  • Dobíjecí lithium-iontová baterie
  • Dostupné barvy: zelená, šedá, červená, modrá a bílá

BOOM Swimmer je výrobkem americké společnosti BOOM Movement (Born on Original Motives), vycházející z jihokalifornské kultury street artu, fanatiků extrémních sportů, surfařů a uderground hudebníků a zcela odpovídá firemnímu mottu této společnosti – Be Ready 4 Anything (připravte se na cokoli). V nás se prodává za 1771 Kč.

Zdroj a foto: Audiopro Kreatek