Reklama/Advertisement

Sygic uvádí aplikaci Sygic GPS Navigation pro Windows Phone

Společnost Sygic oznámila, že aplikace Sygic GPS Navigation je nyní k dispozici i pro systém Windows Phone. Sygic GPS Navigation je nyní nejpřístupnější hybridní navigační aplikací pro chytrá zařízení a propojené automobily (vozy s přístupem na internet), která kdy byla vytvořena pro masový trh.

Vydání aplikace pro systém Windows Phone znamená, že je Sygic GPS Navigation nyní k dispozici pro všechny přední mobilní operační systémy a po celém světě má 75 milionů uživatelů. V roce 2014 bylo dosaženo 100% nárůstu počtu uživatelů a Sygic očekává, že do konce letošního roku se jejich počet zdvojnásobí na 150 milionů.

Uživatelé systému Windows Phone mají přístup k několika prémiovým funkcím aplikace Sygic GPS Navigation, mezi které patří například upozornění na měření rychlosti, Head-up Display a funkce Real-Time Traffic s informacemi o aktuální dopravní situaci. Další funkce budou odhaleny v průběhu roku 2015. Společnost Sygic věří v budoucnost propojených automobilů (vozů s přístupem na internet) a technologie, jako je MirrorLink. V roce 2015 se plánuje výrazně více zapojovat obzvláště do dění v automobilovém průmyslu.

Zdroj a foto: Sygic

You must be logged in to post a comment Login