Reklama/Advertisement

Televize Philips s integrovaným Androidem 5.0

Společnost TP Vision učinila další krok v integraci operačního systému Android do televizorů Philips. Téměř všechny modelové řady televizorů Philips pro rok 2015, včetně Philips Smart TV a Philips UHD televizorů, budou poháněné Android TV.

TP Vision se dlouhodobě věnuje integraci operačního systému Android do televizorů Philips a byla první první společností, která uvedla televizory se zabudovaným OS Android na evropský trh. V budoucnu chce televize s Androidem nabízet i v zemích Latinské Ameriky.

Televize s lízátkem

Android Lollipop (5.0) se tak stává plnou součástí televizní platformy a přináší specializované Android TV aplikace na velkou obrazovku. S jedním vývojářským balíčkem (SDK) určeným pro všechny platformy, se vývojářům nabízí možnost skvělého přístupu k televizní zkušenosti. Všechny televizory Philips s OS Android TV propojí to nejlepší z obou světů: nabízí přímý přístup na Google Play a široké možnosti na platformě Philips Smart TV, včetně videa na vyžádání (VOD), televizních služeb catch-up TV. Nadto všechny Philips Smart TV poskytují přístup k on-line herním službám jako je například OnLive.

Vylepšené uživatelské rozhraní

Nadcházející modely Philips Smart TV představí další vylepšené obrazové uživatelské rozhraní, který umožňuje využít nový Android TV launcher. V kombinaci s přepracovanou podobou a vysokým výpočetním výkonem poskytnou prvotřídní, plynulé a pohodlné uživatelské prostředí na televizorech Philips Smart TV.

Vysoká obrazová kvalita a Ambilight

TP Vision vidí v integraci systému Android do chytrých televizorů Philips další velký přínos pro své zákazníky: “Díky kombinaci vysoké obrazové kvality v FHD i UHD, unikátní světelné technologii Ambilight, skvělému design a výkonu Android TV nabízíme našim zákazníkům skutečně sofistikované televizory,” řekl Nico Vernieuwe, obchodní ředitel společnosti TP Vision.

Zdroj a foto: TP Vision

You must be logged in to post a comment Login