ADATA SSD Toolbox se vám postará o disky

ADATA SSD Toolbox

ADATA Technology oznámila vydání svého proprietárního softwaru pro monitorování stavu SSD disků ADATA a udržení jejich vysokého výkonu. Nový software, pojmenovaný ADATA SSD Toolbox, umožní uživatelům rychle a velmi pohodlně nastavovat, optimalizovat a sledovat celkový zdravotní stav jejich pevných disků.

ADATA SSD Toolbox umožňuje monitorování zdraví disků prostřednictvím SMART atributů (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology). Umožňuje také uživateli sledovat aktuální provozní teplotu, kapacitu nebo celkové využité místo na disku. Diskové nástroje zahrnují i aktualizace firmwaru a aktualizace SSD Toolbox, nebo bezpečnostní mazání SSD, které důkladně odstraní všechna data z disku a obnoví jednotku do jejího továrního nastavení. Pro dosažení nejlepších výkonů podporuje software optimalizační funkce jak systému (SSD) tak i OS. Podporovány jsou aktuální operační systémy Windows 7 (32 i 64bit verze), Windows 8 (32 i 64bit verze) a Windows 8.1 (32 i 64bit verze).

ADATA SSD Toolbox

Pro kontrolu možných problémů má SSD Toolbox dvě možnosti diagnostiky: RYCHLOU, která využívá základní testy na vybrané jednotce nebo PLNOU, která spustí rozšířené testy na vybrané jednotce (zabere více času). Tyto dvě možnosti skenování umožňují uživatelům vybrat si požadovanou úroveň detekce problémů v závislosti na čase a dostupných zdrojích. Široká škála funkcí integrovaných do softwaru poskytuje uživatelům SSD ADATA informace, nástroje správy a diagnostické nástroje potřebné k zajištění toho, aby si SSD disky udržely své výkonnostní výhody i po letech provozu. Seznam všech SSD disků ADATA, které jsou s SSD Toolboxem kompatibilní, naleznete na adrese http://www.adata-group.com/index.php?action=ss_main&page=ss_software_6&lan=en.

Reklama/Advertisement

Pro zákazníky ADATA je již SSD Toolbox bezplatně k dispozici na adrese http://www.adata.com/index.php?action=ss_main&page=ss_software&lan=en. Úplný seznam disků SSD společnosti ADATA pak naleznete na http://www.adata.com/index.php?action=index_ssd&lan=en.

Zdroj a foto: ADATA

 

Reklama/Advertisement