AKCE: kupte Bose domácí kino a máte 65″ LG TV zdarma. Pro 100 šťastných zájemců

akce Bose domácí kino LG TV zdarma

E-shopy Basys.cz a LG-store.cz spustily akční nabídku, v jejímž rámci můžete získat v ceně audio sady domácího kina Bose jednu ze stovky televizorů LG 65UT73006LA s rozlišením 4K a vlastnostmi předurčující ho i pro hraní her.

Trh zařízení pro poslech prostorového filmového zvuku přebírají v posledních letech soundbay – elegantní zvukové lišty, které v mnoha případech dokáží vytvořit pomocí odrazů od stěn z jednoho místa dojem prostorového zvuku. Nároční posluchači si soundbar doplňují subwooferem a sadou zadních efektových reproduktorů. Mezi absolutní špičku audio systémů pro poslech filmového zvuku patří produkty legendární značky Bose. Zákazníci, kteří dlouhodobě uvažují o pořízení špičkového domácího zvuku mají teď jedinečnou šanci.

Akce pro 100 zákazníků

Při pořízení kompletní nejvyšší sady Bose pro prostorový zvuk získá nyní sto zákazníků v ceně aktuální čerstvou novinku od LG – 65“ televizor LG 65UT73006LA. Základním kamenem sady je Bose Smart Ultra Soundbar se zvukem Dolby Atmos, který pomocí speciálních tlakových měničů a odrazů od stropu vytváří mimo jiné i zvukové efekty přicházející k uším posluchačů shora.

Sada dále zahrnuje masivní subwoofer Bose Bass Module 700 doplňující zvuk výraznými basy a set bezdrátových malých, ale skvěle znějících zadních efektových reproduktorů Bose Surround Spearers 700.  Chytrý televizor LG 65UT73006LA nabízí rozlišení 4K a technologii HDR10 Pro. Pro optimalizaci obrazu i zvuku využívá procesor alpha 5 4K Gen7 prvky umělé inteligence a televizor je vhodný i pro hraní her.

Skvělý zvukový zážitek

Samotný Bose Ultra Soundbar využívá již zmíněné speciální reproduktory namířené do stran a ke stropu, které vysílají zvukové vlny pod vysokým tlakem a počítají s odrazy zvuku od stěn místnosti. Druhým klíčovým prvkem celého systému je přesná individuální kalibrace podle specifik konkrétní místnosti (tvaru, odrazivosti stěn a umístění soundbaru i dalších prvků).

Pomocí mikrofonu dodaného v balení umístěného na hlavních poslechových místech změří Kalibrace ADAPTiQ akustické vlastnosti dané místnosti a upraví načasování zvuku každého reproduktoru tak, aby se k uším dostal po všech odrazech ze správného úhlu a v tom pravém načasování vzhledem k filmové scéně.

Široká kompatibilita

Bose Smart Ultra Soundbar je plně kompatibilní s Apple AirPlay 2, Spotify Connect a Chromecastem a samozřejmě také s bezdrátovým standardem Bluetooth. Díky možnosti přímého připojení soundbaru k internetu pomocí Wi-Fi nebo pevného kabelu mohou uživatelé bezdrátově streamovat libovolnou hudbu a snadno propojit přístroj s dalšími kompatibilními audio zařízeními, jako jsou například aktuálně prodávané chytré reproduktory a sluchátka Bose nebo také mnoho dalších produktů jiných značek.

Dostupnost a cena

Sada označená jako TOP systém domácího kina Bose Ultra se dodává v této kompletní konfiguraci výhradně v rámci této akce. K dispozici je v černém a bílém provedení za koncovou cenu 62 990 Kč. V množstevně limitované akci získává zákazník v ceně navíc uvedený televizor  LG 65UT73006LA v hodnotě 16 990 Kč.

Zdroj a foto: Bose

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.