ALCATEL ONETOUCH Idol 2 a Idol 2 Mini

ALCATEL ONETOUCH představil na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně chytré telefony ze série IDOL. Modely IDOL 2 a IDOL 2 MINI nabídnou kvalitní displej a propracované designové detaily, zabalené ve velmi tenkém těle.

Oba telefony se budou prodávat i ve verzích LTE, které zvládají velmi rychlé přenosy dat. Na český a slovenský trh se smartphony IDOL 2 a IDOL 2 MINI dostanou v průběhu druhého čtvrtletí roku. Verze obou novinek s podporou 4G LTE najdou zákazníci pod názvy IDOL 2 S a IDOL 2 MINI S.

IDOL 2 MINI S_color range

IDOL 2 a IDOL 2 MINI jsou charakteristické štíhlým tělem a vestavěným čtyřjádrovým procesorem. Přesné zpracování a zadní kryt z broušeného kovu doplňují kvalitní IPS displeje. Oba modely také disponují osmimegapixelovou zadní kamerou pro natáčení HD videa a pořizování ostrých fotografií s vylepšenou stabilizací obrazu.

Reklama/Advertisement

IDOL 2 nabízí velký 5” IPS displej v těle tenkém jen 7,3 mm. Displej se vyznačuje jasným a živým obrazem s širokými pozorovacími úhly. Stereo reproduktory na spodním okraji telefonu zaručují hlasitý a mimořádně čistý zvuk. Novinka obsahuje také technologii Miracast pro snadné sdílení obsahu telefonu ve vaší TV pomocí bezdrátového přenosu WiFi. Model IDOL 2 S nabízí navíc podporu 4G LTE sítí. Obě verze se budou prodávat v trendových barevných variantách. Kromě stylové břidlicové a bílé barvy bude k dispozici také luxusní čokoládová, která vychází z letošních kolekcí předních módních návrhářů.

IDOL 2 MINI accessories

S velikostí displeje 4,5″ se IDOL 2 MINI stále řadí mezi kompaktní zařízení, které se zásluhou svého designového zpracování bez problémů vejde do dlaně. Navzdory označení MINI není telefon výbavou ochuzen. Kromě toho se blýskne i chytrými funkcemi, jako přiblížení obsahu displeje jedním prstem. IDOL 2 MINI S přináší podporu LTE sítí. IDOL 2 MINI se bude nabízet v bílé, břidlicové, šedé a růžové, zatímco IDOL 2 MINI S bude dostupný v bílém, břidlicovém, šedém a čokoládovém odstínu.

K oběma modelům se nabízí kompletní ekosystém příslušenství s pestrou paletou barev a funkcí. Náramek Boom band vám pomůže monitorovat váš pohyb i spánek a upozorní vás, když ztratí kontakt s vaším smartphonem. Průsvitný kryt Gel Skin a Sight FlipCase poskytnou vašemu zařízení ochranu a zároveň zajistí, abyste vždy viděli na nejrůznější notifikace. Pouzdro AeroFlip disponuje výřezem umožňujícím uživateli zobrazit upozornění a ovládat klíčové funkce, jako je přehrávání hudby.

Zdroj a foto: ALCATEL

 

Reklama/Advertisement