Výkonný telefon HTC Desire 816 a jeho menší sourozenec HTC Desire 610

HTC Desire 816

Společnost HTC na barcelonském veletrhu WMC představila chytré telefony HTC Desire 816 a 610 se čtyřjádrovými procesory a úhlopříčkou displeje 5,5 resp. 4,7 palce.

Srdcem telefonu HTC Desire 816 je čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,6 GHz. Maximální možnou konektivitu nabízí integrace 4G LTE technologie. Kvalitu zvukového podání má na starosti dvojice předních reproduktorů s technologií HTC BoomSound, zatímco kombinace 5,5 palcového displeje s HTC BlinkFeed udrží každého v centru dění díky zobrazení vybraného obsahu přímo na hlavní obrazovce. Telefon je osazen dvěma výkonnými fotoaparáty – zadní disponuje 13 megapixely a přední 5 megapixely. Nový HTC Desire 816 vyniká svižností, výkonem a zároveň je vybaven tak, aby zvládal surfování na internetu, hraní her nebo multitasking.

HTC Desire 816

HTC Desire 610 pohání čtyřjádrový procesor Snapdragon 400 s frekvencí 1,2 GHz, který podporuje moderní mobilní technologie přenosu 4G LTE. Pro zobrazení aktuálních informací z HTC BlinkFeed, streamování videa nebo hraní her slouží 4,7 palcový displej. Zadní fotoaparát disponuje rozlišením 8 megapixelů a přední nabídne 1,3 megapixelovou kameru. I model HTC Desire 610 poskytne díky dvojici reproduktorů a technologii HTC BoomSound skvělý zvuk.

Reklama/Advertisement

HTC Desire 610

Dostupnost na našem trhu ani předpokládanou cenu výrobce zatím neuvedl.

Zdroj a foto: HTC

Reklama/Advertisement