All-in-One Lenovo ThinkCentre A70z

Společnost Lenovo mění svoji řadu firemních desktopů ThinkCentre uvedením prvního stolního počítače typu „vše v jednom“ (All-in-One, AIO) – ThinkCentre A70z. AIO postavený pro potřeby jak malých a středních podniků (SMB), tak i velkých korporací, přináší alternativu k tradičním stolním počítačům.

Tento výkonný all-in-one počítač s procesory Intel Core2 Duo a jako jeden z počítačů společnosti Lenovo certifikovaných pro Windows 7 garantuje i rychlý náběh operačního systému. ThinkCentre A70z ušetří uživatelům až 70 procent místa, jeho nastavení a obsluha zabere méně času a navíc spotřebuje méně energie než tradiční stolní počítače. Cena zařízení v základní konfiguraci nepřesáhne 20 000 včetně DPH.

Kompaktní ThinkCentre A70z je vybavený 19palcovým širokoúhlým LCD monitorem s poměrem stran 16:10 s širokým černým rámečkem. Na stole zabírá tento AIO méně místa než tradiční stolní počítač a monitor a díky radiálnímu stojanu může být také namontován v kanceláři přímo na zeď, nebo opřen o stojan stejným způsobem jako funguje rám obrazu.

Reklama/Advertisement

Úspora prostoru přesto neznamená uskrovnění se v oblasti výkonu. AIO ThinkCentre A70z nabízí:

  • procesory Intel od Pentium až po Core 2 Duo pro vysoké požadavky na výkon
  • podporu DirectX 10 pro náročné hry a high-endové 3D aplikace
  • DVD vypalovačku, šest USB portů, dva reproduktory
  • 1,3 megapixelovou webkameru s vysokým rozlišením
  • podporu až pro 500GB datové úložiště pro ukládání řady fotografií, hudby a pracovních souborů

Díky jednoduchému nastavení, nastartování za méně než 35 sekund a až o 28 procent rychlejšímu času vypnutí AIO výrazně šetří čas. AIO je vybaven technologií ThinkVantage společnosti Lenovo. Tyto nástroje pomáhají firmám šetřit peníze tím, že zvyšují produktivitu práce a snižují časy prostojů. Kromě toho pomáhá Lenovo Power Manager TVT společnostem šetřit elektrickou energii tím, že umožňuje dálkové nasazení schémat napájení a globálních nastavení.

ThinkCentre A70z All-in-One je v prodeji za částku necelých 20 000 Kč včetně DPH. Lenovo nabízí ThinkCentre A70z s 3letou zárukou

Zdroj: Lenovo

Reklama/Advertisement