BaSys nabízí limitovanou edici sluchátek Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray

sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray limitovaná edice cena

Bose QuietComfort 45 Eclipse Grey jsou sluchátka s vynikajícím dynamickým systémem aktivního potlačení ruchů (ANC) a výdrží až 24 hodin. V ČR je k dispozici jen 100 kusů sluchátek v unikátním barevném provedení limitované edice matně šedé barvě Eclipse Grey s výrazným zlatým logem Bose.

Limitovaná edice u BaSys

BaSys, výhradní distributor audio produktů Bose pro ČR, představuje na českém trhu limitovanou edici bezdrátových sluchátek ikonického designu Bose QuietComfort 45 Eclipse Grey. Jen 100 českých zákazníků má možnost získat tato nepřehlédnutelná sluchátka v unikátním matně šedém provedení.

Sluchátka QuietComfort 45 jsou nástupcem modelu QC 35, kterým Bose v roce 2016 nastavil na dlouhou dobu laťku jak v oblasti potlačení ruchů, tak i v samotném zvuku.

Typicky působivý a zábavný zvuk Bose doplňuje výkonný systém potlačení okolních ruchů použitelný ve dvou režimech (eliminace okolí v několika krocích a propouštění zvuků usnadňující živou komunikaci), vysoká kvalita handsfree hovorů i v hlučném prostředí a výdrž na baterie až 24 hodin. Individuální nastavení reprodukce umožňuje ekvalizér, který je možné ovládat v aplikaci Bose Music.

Režimy QUIET a AWARE

Tichý režim označovaný jako QUIET eliminuje naprostou většinu ruchů z okolí a nabídne uživatelům ideální poslechové podmínky v jakémkoli prostředí. Mikrofony instalované uvnitř i na vnější straně sluchátek snímají zvuky z okolí i z reproduktorů a spolu s patentovaným digitálním čipem potlačují nežádoucí zvuky s největším zaměřením na střední frekvence.

Díky tomu je dosaženo špičkového odrušení například v dopravních prostředcích, rušných kancelářských prostorech či kavárnách. Tlačítkem lze přepínat mezi 4 úrovněmi potlačení – Full, Low a dalšími dvěma uživatelsky nastavitelnými možnostmi.

sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray limitovaná edice cena

Dynamický režim ANC nabízí navíc automatickou regulaci v závislosti na rušnosti okolí, takže při zvýšení hlasitosti okolního zvzuku dokáže posílit úroveň ANC. V režimu AWARE naopak mikrofony a elektronika vpustí během zlomku vteřiny zvuk z okolí dovnitř, což uživatelé ocení třeba při placení v obchodě nebo komunikaci s kolegy v práci.

Snadné ovládání a možnost propojení se soundbary Bose

Ovládání sluchátek QuietComfort 45 je jednoduché a intuitivní. Na pravém náušníku mají čtyři tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti, zapnutí/párování pomocí Bluetooth® 5.2 a také pro nejčastější úkony, jako přijímání a ukončování hovorů, přehrávání a pozastavení hudby a přístup k hlasovým asistentům. Na levém náušníku je pak tlačítko pro přepínání mezi režimy a ztlumení mikrofonu během hovoru.

sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray limitovaná edice cena

Další možnosti otevírá aplikace Bose Music, pomocí níž je možné využít současné propojení s více zařízeními vybavenými technologií Bluetooth® 5.1 nebo spárování s kompatibilním soundbarem Bose pomocí Bose SimpleSync™. Posledně uvedená možnost umožní posluchačům vychutnat si s QC 45 filmový zvuk v plné hlasitosti i v noci, kdy rodina i sousedé spí.

Dostupnost a cena

Sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray jsou na českém trhu k dostání výhradně na e-shopu BaSys.cz za koncovou cenu 7 990 Kč.

Zdroj a foto: Bose, BaSys

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.