Limitovaná SIM karta Tesco Mobile nabízí 2x více kreditu při každém dobití

Limitovaná SIM karta Tesco Mobile cena v akci

Virtuální operátor Tesco Mobile nabízí limitovanou edici SIM karet s 2x větším kreditem.  Zákazníci navíc získají přístup k exkluzivním slevám na nákupy v Tesco a další výhody. Akce pro pořízení platí do konce roku 2022

Dvojnásobný kredit

Na zakoupené SIM kartě zákazník najde 150 Kč počátečního bonusového kreditu a přednastavenou službu 2x více kreditu, kterou spustí spárováním karty Clubcard, a to přes SMS nebo skrze mobilní aplikaci Tesco Mobile.

Získaný kredit je poté rozdělen na dvě části. Standardní kredit má platnost 180 dní a jeho platnost se prodlužuje každým dalším včasným dobitím kreditu (před uplynutím jeho platnosti) a lze jej využít na cokoliv. Bonusový kredit platí 30 dní od dobití a lze použít na volání, SMS, MMS a dokoupení dat k balíčkům Neomezeně, jeho platnost se však dobitím neprodlužuje.

„Při dobití kreditu se zákazníkovi vždy jeho nabitá částka zdvojnásobí. Pokud tedy pořídí kredit v hodnotě 200 korun, získá dalších 200 korun bonusového kreditu zdarma. Bonusový kredit se spotřebovává jako první a platí po dobu následujících 30 dnů,“ vysvětluje Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

Cena volání a SMS

Základní cena volání do všech sítí je 2,5 Kč/min., SMS za 1,5 Kč, při připojení na data zákazník získá 100 MB za 29 Kč na 24 hodin. Ceny však mohou být mnohem nižší díky výhodám za dobití a široké nabídce balíčků, které si zákazníci mohou vybrat podle svých potřeb.

Zákazníci Tesco Mobile mají navíc přístup k exkluzivním slevám na nákup v síti obchodů Tesco. Díky nim lze výrazně ušetřit například na pečivu, mléčných výrobcích, ovoci, zelenině, masu nebo čisticích prostředcích.

SIM karty 2x více kreditu jsou k dostání od 1.11.2022 na všech prodejnách Tesco do vyprodání zásob, případně přímo na webu www.tescomobile.cz  a to až do 31.12. 2022

Tesco Mobile

Virtuální operátor, který navazuje na několikaleté zahraniční zkušenosti z Velké Británie, Irska, Slovenska a dalších zemí. Od května 2013 poskytuje služby plnohodnotného mobilního operátora i v České republice. Své služby provozuje prostřednictvím sítě O2, díky které nabízí svým zákazníkům 99,6% pokrytí a prvotřídní kvalitu. Portfolio služeb, které neustále rozvíjí, je postavené na bázi předplacených karet. Prostřednictvím distribuční sítě obchodů Tesco a dalších partnerů nabízí více než 8 000 míst k dobití.

Zdroj a foto: Tesco Mobile

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.