Belkin uvádí BoostCharge Power Bank 10K pro nabíjení až 3 zařízení najednou

powerbanka Belkin BoostCharge Power Bank 10K cena

Belkin představuje powerbanku BoostCharge Power Bank 10K. Získáte s ní 40 hodin výdrže baterie navíc pro svůj iPhone 14/13/12 nebo nabijete až 3 zařízení najednou až 15 W díky kombinaci 2 portů USB-A a 1 portu USB-C. 

Nabíjejte 3 zařízení najednou

Dva porty USB-A a jeden port USB-C se postarají o nabíjení všech vašich zařízení a poskytnou až 15 W energie pro váš smartphone a dvě další příslušenství. Při použití všech 3 portů můžete nabíjet výkonem až 15 W, což vašemu smartphonu přidá až 40 hodin výdrže baterie navíc.

powerbanka Belkin BoostCharge Power Bank 10K cena

Sledujte filmy, přijímejte videohovory a nechte navigační aplikace běžet až do cíle. Kontrolka LED indikuje, kdy je třeba powerbanku dobít, a přiložený kabel USB-A na USB-C vám umožní začít nabíjet hned po vybalení z krabice.

Výdrž baterie až 40 hodin navíc

Energie 10 000 mAh plně dobije iPhone 12 dvakrát a udrží vaše chytrá zařízení v chodu, když je zásuvka mimo dosah. Nabíjejte svůj chytrý telefon a další zařízení až 15W výkonem ze 2 portů USB-A a 1 portu USB-C. Součástí balení je kabel z USB-A na USB-C, takže můžete začít nabíjet hned po vybalení a v případě potřeby ho lze použít i k dobíjení powerbanky.

powerbanka Belkin BoostCharge Power Bank 10K cena

Klíčové vlastnosti:

  • 10 000 mAh poskytuje 40 hodin výdrže baterie vašeho smartphonu navíc.
  • Nabíjejte až 3 zařízení najednou kombinovaným výkonem až 15 W
  • 2 porty USB-A, 1 port USB-C
  • Součástí balení je kabel USB-A na USB-C
  • Kontrolka LED indikuje, kdy je třeba přenosnou nabíječku dobít
  • Tento produkt je vyroben z minimálně 72 % z recyklovaného obsahu a 100% bez plastových obalů
  • Hmotnost: 222 g
  • 68 mm × 132 mm × 16 mm

powerbanka Belkin BoostCharge Power Bank 10K cena

Dostupnost a cena

Powerbanka BoostCharge Power Bank 10K je k dostání ve třech barevných provedeních (černá, modrá, růžová) u vybraných prodejců a resellerů. Doporučená koncová cena je 690 Kč.

Zdroj a foto: Belkin

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.