BenQ představuje interaktivní školní tabule řady RE03

interaktivní tabule BenQ RE6503 RE7503 RE8603 cena

Společnost BenQ uvádí na trh novou řadu interaktivních displejů RE03 s integrovaným 4jádrovým procesorem, operačním systémem Android 11 a 40bodovou vícedotykovou obrazovkou.

Interaktivní tabule řady RE03 s certifikací IP5X nabízejí 65wattový USB-C napájecí konektor, gigabitový ethernet port a komplexní technologii ClassroomCare zajišťující ochranu zdraví studentů a učitelů.

Modely řady RE03 navazují na dříve oznámené vlajkové lodě série RP03 a posilují pozici a snahu společnosti BenQ přinášet efektivní a zdraví prospěšné řešení moderní technologické výuky.

Pomocník pro efektivní výuku

Modely řady RE03 integrují výkonný 4jádrový procesor a operační systém Android 11 a jsou navrženy pro efektivní a účelnou výuku. Technologie Zero Bonding a 40bodová vícedotyková obrazovka podporují plynulé psaní a vzájemnou kooperaci. Široké možnosti připojení zajišťuje USB-C port na předním panelu umožňující přenos 4K obrazu, zvuku, přenos dat a 65wattové napájení.

Mezi další výbavu patří dva 16W reproduktory a 10/100/1000 Mbps ethernet pro rychlý přístup k materiálům v cloudových úložištích a plynulé přehrávání videí.

interaktivní tabule BenQ RE6503 RE7503 RE8603 cena

„Zcela nová řada interaktivních displejů RE03 poskytuje vše, co potřebujete pro efektivní standardní výuku ve třídě, hybridní výuku nebo výuku na dálku. Jedná se o chytré řešení navržené pro pohodlnou a intuitivní spolupráci při výuce,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „Po desetiletí neustále vylepšujeme technologii ClassroomCare tak, abychom studentům a učitelům poskytli různé funkční inovace a zároveň důsledně dbali na jejich zdraví.“

Výukové nástroje a aplikace

Hlavními přednostmi jsou speciální výukové nástroje, jako je EZWrite 6. Digitální tabule s intuitivními nástroji, možností integrace v rámci Google Classroom a herní aplikací Kahoot!. Displeje podporují také videokonference, webové prohlížeče a jakýkoli obsah přenášený do volitelného PC modulu OPS slot-in PC. K dispozici je také software BenQ InstaShare 2 pro bezdrátové sdílení obrazovky.

interaktivní tabule BenQ RE6503 RE7503 RE8603 cena

99,9% odolnost vůči běžným patogenům dokládá certifikace od TÜV Rheinland. Obrazovka, přední ovládací panel a dotyková pera jsou opatřeny ochrannou vrstvou tvořenou nanočásticemi stříbra. Ochranu zdraví dále umocňuje technologie BenQ ClassroomCare zajištující eliminaci neviditelného, ale citelného blikání na pozadí, redukující škodlivé modré světelné spektrum a antireflexní povrch displeje.

Propojení s daty v cloudu

Učitelé a administrátoři systémů ocení automatickou aktualizaci firmwaru OTA, možnost využívat systém BenQ Account Management Systém (AMS) pro rychlý a bezpečný přístup k datům v cloudu, přístup k centralizovaným oznámením a notifikacím prostřednictvím X-Sign Broadcast a Device Management Solution (DMS) pro vzdálenou správu více interaktivních displejů.

interaktivní tabule BenQ RE6503 RE7503 RE8603 cena

Dostupnost a cena

  • BenQ RE6503 je k dispozici za doporučenou cenu 39 984 Kč bez DPH v České republice a 1632 euro bez DPH na Slovensku.
  • BenQ RE7503 je k dispozici za doporučenou cenu 57 771 Kč bez DPH v České republice a 2358 euro bez DPH na Slovensku.
  • BenQ RE8603 je k dispozici za doporučenou cenu 80 311 Kč bez DPH v České republice a 3278 euro bez DPH na Slovensku

Více informací o interaktivních velkoformátových displejích je k dispozici na webové stránce https://www.benq.eu/cs-cz/business/ifp/education.html.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.