Parimatch oznámil partnerství s Newcastle United, Chelsea, Leicester City a Aston Villa

Parimatch partnerství Premier League

Mezinárodní sázková společnost Parimatch rozšířila seznam partnerů anglické Premier League o další klub: Newcastle United. Do sezóny 22/23 tak vstoupila se 4 partnerskými kluby EPL. Připojila se tak ke klubům Leicester City, Chelsea a Aston Villa. Smlouva s posledně jmenovaným klubem byla nedávno prodloužena o další sezónu.

„Každé partnerství v rámci Premier League, jedné z nejsilnějších a nejpopulárnějších fotbalových lig na světě, podporuje naši expanzi do globálních sportů a dává nám silný důvod k hrdosti. Značka Parimatch je v současné době oficiálním partnerem významné části klubů EPL a všechny sdílejí naše hodnoty a aspirace na dosažení nových výšin. Jsme touto skutečností poctěni a těšíme se na všechny aktivity, které bude značka Parimatch realizovat s našimi partnery během nadcházející sezóny,“ uvádí Evgen Belousov, zástupce CEO v Parimatch Tech.

A další, tentokrát za kluby, pokračují. „Jsme nadšeni, že můžeme v této sezóně opět spolupracovat se společností Parimatch, a to ve vzrušujícím období změn v klubu. Těšíme se na úzkou spolupráci s našimi fanoušky prostřednictvím řady soutěží v průběhu celé sezóny, “ říká Tom Glick, prezident pro obchodní záležitosti v Chelsea FC.

Podpory si váží i v Aston Villa. „Je fantastické, že jsme prodloužili spolupráci se společností Parimatch i na sezónu 22/23. Velmi si vážíme podpory našich partnerů a těšíme se, čeho společně letos dosáhneme.“ — Nicola Ibbetson, obchodní ředitel společnosti Aston Villa.

Své díky projevili i v Newcastlu. „Parimatch je jednou z nejrychleji rostoucích značek online sportovního sázení a my ji s potěšením vítáme v naší rostoucí rodině obchodních partnerů. Rozšiřujeme naše portfolio partnerů v nových oblastech a na nových trzích a jsme rádi, že můžeme spolupracovat s těmi, kteří jsou tak zapálení pro naše společné hodnoty, a těšíme se na spolupráci se společností Parimatch během celé sezóny,“ oceňuje Dale Aitchison, vedoucí obchodu v Newcastlu.

Na spolupráci se těší v Leicester City FC. „V Leicesteru City jsme rádi, že můžeme partnerství se společností Parimatch přenést i do nové sezóny, a těšíme se na další spolupráci. Pro obě strany je to vzrušující období a já jsem zvědavý, čeho společně v budoucnu dosáhneme,“ připojuje se Dan Barnett, obchodní ředitel klubu Leicester City FC.

Smlouvy se týkají různých oblastí spolupráce. Zatímco partnerství s Aston Villou a Newcastlem se zaměřuje na mediální práva, spolupráce s Leicesterem a Chelsea zahrnuje offline a digitální práva, vstupenky a pohostinství, klubové produkty, exkluzivní přístup ke klubovým aktivům a další.

Zdroj a foto: Parimatch Tech

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.