BenQ uvádí bezdrátové konferenční řešení BenQ InstaShow WDC30

BenQ InstaShow WDC30 konfereční bezdrátový systém cena

BenQ představuje bezdrátový prezentační systém pro podniky InstaShow WDC30, který splňuje a v určitých bodech dokonce převyšuje přísné normy a předpisy v oblasti FinTech. Zařízení InstaShow WDC30 je vybaveno AES 128bitovým šifrováním, WPA3, certifikací CC EAL6+ a umožňuje bezproblémové bezdrátové prezentace a efektivitu schůzek díky vysoké kvalitě audiovizuálního přenosu přes WiFi 6.

Ochrana dat a duševního vlastnictví

Zatímco AES 128bitové šifrování, WPA3 a CC EAL6+ chrání firemní informace a duševní vlastnictví před neoprávněnou manipulací nebo únikem, samotné zařízení poskytuje snadnou a rychlou možnost bezdrátového sdílení prezentace stisknutím jediného tlačítka až pro 64 účastníků.

Jedná se o jediný WiFi 6 router s WPA3 integrovaný do prezentačního systému. Zajišťuje ultrarychlý obousměrný přenos dat, umožňuje rozdělení obrazovky do 4 oken z až 8 zdrojových zařízení a plynulý přenos audiovizuálního obsahu v rozlišení 4K až do 60 snímků za sekundu.

InstaShow WDC30 využívá služeb čipsetu Qualcomm, který vytváří vysokorychlostní zóny, aby si poradil s vícepásmovým provozem, interně izoluje a automaticky vybírá optimální WiFi kanály díky CCA (Clear Channel Assessment) pro stabilní bezdrátový přenos až do vzdálenosti 30 m, a tím zajišťuje plynulost prezentace pro hladký průběh jednání v malých prostorech i větších konferenčních místnostech.

Podpora plug-and-play

Zařízení funguje jako plug-and-play, tedy umožňuje zapojit a rovnou používat bez nutnosti instalace ovladačů, nativně podporuje HDCP a je plně kompatibilní s operačními systémy Mac, Windows, iOS a Android, přičemž podporuje připojení z mobilních zařízení přes AirPlay, Google Cast či BenQ InstaShare App.

BenQ InstaShow WDC30 konfereční bezdrátový systém cena

InstaShow WDC30 nabízí funkcí HID touchback a možnost zapnutí/vypnutí mobilní projekce jedním tlačítkem, což umožňuje vedoucím schůzek efektivně řídit obsah tím, že povoluje promítání pro vybrané účastníky.

Zařízení InstaShow je včetně konektoru navrženo a důkladně otestováno tak, aby vydrželo minimálně 12 000 připojení a jeho povrch je tvořen nanoiontovým stříbrem eliminujícím bakterie s osvědčením „Certified Germ Resistance“.

Dostupnost a cena

BenQ InstaShow WDC30 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 45 499 Kč bez DPH v České republice a 1 835 euro bez DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.