Chytré TV Samsung v ČR mají tři nové aplikace: iVysílání ČT, iPrima a Fitshaker

Samsung TV nové aplikace iVysílání ČT, iPrima a Fitshaker

Samsung na chytrých televizorech Samsung modelových řad 2018 až 2022 nabízí divákům neplacené lokální video aplikace iVysílání České televize a iPrima. Doplňuje je placený obsah s návody o cvičení v aplikaci Fitshaker.

Obsah video služeb iVysílání České televize a iPrima už znají diváci, kteří přijímají televizní signál pozemní cestou prostřednictvím DVB-T2, mají televizor připojený k internetu a využívají hybridní vysílání (HbbTV). Nové aplikace zpřístupní tuto službu i těm divákům, kteří jako primární zdroj signálu využívají televizi přes internetový protokol (IPTV), jako jsou služby O2 TV, T-Mobile TV GO, Lepší.TV, Sledování TV a další.

Kompletní archiv České televize

Aplikace iVysílání České televize nabízí katalog všech dostupných pořadů i extra živých internetových přenosů. Vše je dostupné i bez registrace. Nabízí úvodní přehled toho nejlepšího z archivu ČT spolu s exkluzivním obsahem iVysílání. Detailní stránky pořadů a filmů jsou zobrazeny přehledně, s podrobnějším obsahem, nechybí bonusová videa a přehled souvisejících pořadů. Pořady jsou podrobně členěny do kategorií a podkategorií.

Aplikace nabízí i Program vysílání, ve kterém lze pohodlně prohledávat pořady pomocí televizních programů jednotlivých kanálů České televize, a to včetně extra přenosů iVysílání Plus, ČT sport Plus a ČT24 Plus. Tato aplikace je dostupná majitelům televizorů Samsung pouze v České republice.

Oblíbené seriály Primy

Aplikace iPrima představuje nabídku těch nejoblíbenějších seriálů, filmů a pohádek, které se objevují na obrazovce televizních kanálů skupiny FTV Prima. Uživatelé se tak kdykoli mohou vracet k oblíbeným seriálům, jako je ZOO, Polda, Slunečná a dalším. Vybírat si mohou také z velkého množství filmů pro dospělé i děti.

Kromě toho mohou využívat tematické playlisty, kde pouhým kliknutím spustí hodiny zábavy podle aktuální nálady – krimi, dokumenty, pořady o vaření a mnoho dalšího. Aplikace je dostupná pro uživatele chytrých televizorů Samsung v České republice a na Slovensku, do konce roku exkluzivně pouze na operačním systému Tizen. Pro vstup do iPrima aplikace (i HbbTV) je třeba registrace účtu.

Samsung TV nové aplikace iVysílání ČT, iPrima a Fitshaker

Cvičte doma podle známých certifikovaných trenérů

Chcete zapracovat na své postavě, ale nechcete chodit do posilovny? Ušetřete si čas i peníze a získejte kondici ve svém obývacím pokoji s Fitshakerem! Aplikace Fitshaker obsahuje spoustu jedinečných pomůcek, které vám zpříjemní cvičení. V čem je jedinečná? Cvičíte především s vlastním tělem, takže nepotřebujete fitness vybavení. Stačí jen trochu. Výsledků dosáhnete už za 15 minut denně.

Všechna cvičení vedou čeští a slovenští lektoři, takže neexistuje žádná jazyková bariéra. Fitshaker vyzkoušelo již více než 70 000 žen, takže se stanete součástí skvělé komunity. Vybrat si lze z nespočtu cvičících programů a živých přenosů, které jsou děleny dle náročnosti a délky programu (Pilates, Yoga, Tabata, HIIT, Výzvy – Do plavek, novoroční, apod). Programy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé a pro všechny věkové kategorie, včetně dětí.

Aplikace Fitshaker je placená a zájemce vyjde na 249 Kč měsíčně. Dostupná je jak v České republice, tak na Slovensku, kde za ni uživatelé zaplatí 9,9 euro měsíčně.

Dostupnost

Všechny tři nové aplikace si mohou zájemci stáhnout ze Samsung Store na svém chytrém televizoru a poté umístit na lištu s preferovanými aplikacemi.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.