BenQ uvádí na trh osvětlení k monitoru ScreenBar Halo

osvětlení k monitoru BenQ ScreenBar Halo

Společnost BenQ uvádí na trh ScreenBar Halo. Unikátní osvětlení k monitoru zajistí kvalitnější světelné prostředí při práci i zábavě.

Nová úroveň osvětlení

Technologičtí nadšenci a nároční uživatelé sedící před monitory dlouhé hodiny mohou využít výhod nové série BenQ Monitor Light, resp. modelu ScreenBar Halo.

Inovativní design novinky využívá patentovaný upevňovací klip, kterým lze světlo osadit k jakémukoli monitoru včetně zakřivených, a to bez nutnosti použití šroubů nebo lepení.

Nabízí funkci předního a zadního osvětlení, které lze zapínat a vypínat přes bezdrátové ovládání a nastavovat v různých úrovních jasu a teploty světla.

Přední a zadní světlo

Přední světlo zajišťuje intenzivní osvícení s jasem 500 luxů na 63×40 cm velké ploše stolu, zabraňuje odrazu od obrazovky a snižuje účinky a nebezpečný vliv blikání a modrého světelného spektra. Integrovaný snímač okolního osvětlení automaticky upravuje jas, zatímco bezdrátový ovladač umožňuje manuální ovládání jedním dotykem včetně změny režimů.

osvětlení k monitoru BenQ ScreenBar Halo

Zadní světlo je osazeno difuzorem rovnoměrně rozptylujícím světlo na velkou plochu za monitorem tak, aby vytvořilo příjemné nerušivé prostředí.

Dostupnost a cena

BenQ ScreenBar Halo je k dispozici u vybraných prodejců či prostřednictvím oficiálního obchodu BenQ za doporučenou koncovou cenu 4 190 Kč, resp. 169 euro včetně DPH.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.