Bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i s potlačením hluku a výdrží až 28 hodin

Bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i s potlačením hluku cena

Huawei uvádí na český trh nová bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i. Trendy sluchátka vynikají vysoce kvalitním zvukem, disponují funkcí, která umožňuje aktivní potlačení okolního hluku, a navíc mají styl. Jsou opravdu všestranná a cenově dostupná.  Sluchátka FreeBuds 5i jsou zkrátka nabitá funkcemi, které předčí očekávání v této cenové kategorii. 

Řada HUAWEI FreeBuds je známá především svou skvělou kvalitou zvuku a prvotřídním potlačením okolního hluku. Tyto funkce nechybí ani u nových sluchátek FreeBuds 5i, která se mohou navíc pochlubit stylovým designem, duálním připojením s možností hladkého střídání zařízení s různými operačními systémy. A také dlouhou výdrží baterie až 28 hodin. 

Jedinečný poslech hudby

HUAWEI FreeBuds 5i přináší svým uživatelům jedinečný poslech hudby s certifikaci Hi-Res Wireless. Spolu se silným hardwarem, algoritmy a LDAC™ HD audio codec zajišťují, že původní zvuk je vždy v co nejčistší kvalitě.

Sluchátka také nabízí Multi-EQ efekty, které posluchačům umožňují zvýraznit basy nebo zesílit výšky tak, aby zvuk byl co nejpříjemnější pro každého posluchače podle jeho preferencí a vkusu.

Aktivní potlačení okolního hluku

Aby zvuk byl co nejčistší s minimálním narušením okolními zvuky, HUAWEI FreeBuds 5i přichází s technologií hybridního potlačení okolního hluku. Duální mikrofon ANC a hybridní technologie, která detekuje vnější hluk i uzpůsobuje hladinu zvuku přímo v uchu, nabízí potlačení okolních ruchů až do 42 dB.

Při nošení HUAWEI FreeBuds 5i si může uživatel vybrat mezi Ultra, General a Cozy režimy potlačení hluku podle toho, kde se právě nachází – na letišti, v metru, v restauraci, v kanceláři nebo v tichosti domova. 

Bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i s potlačením hluku cena

Kromě příjemného, ničím nerušeného poslechu, si se sluchátky užijete také volání, které už nikdy nebude rušivé a nepříjemné. HUAWEI Freebuds 5i přichází s AI funkcemi potlačení hluku, díky kterým spolu se speciálním algoritmem dokáží rozpoznat váš hlas a udržet naprosto čistý zvuk během hovoru.

Dlouhá výdrž baterie

Náhlé vybití baterie u sluchátek je noční můrou snad každého uživatele. A o to více, když máte právě před důležitou online schůzkou a sedíte v hlučné kavárně, nebo vás čeká dlouhý let a vy chcete poslouchat oblíbenou hudbu nebo podcast.

S FreeBuds 5i se nemusíte bát, že se sluchátka rychle vybijí. Baterie vydrží v případě plně nabitého pouzdra až 28 hodin. Každého uživatele jistě potěší, že sluchátka disponují také rychlonabíjením. Navíc po pouhých 15 minutách nabíjení sluchátka vydrží 4hodinové přehrávání.

Bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i s potlačením hluku cena

HUAWEI FreeBuds 5i přináší také další chytré funkce, jako je voděodolnost se stupněm ochrany IP54, která vám dovolí používat sluchátka ať už jste kdekoli, nebo podpora připojení na dvě zařízení zároveň. Můžete tak střídat různé smartphony, tablety, PC a hodinky s Androidem, iOS či Windows, aniž by manuálně museli přerušovat připojení.

Další praktickou funkcí je také možnost jednoduše pořídit snímek dvojitým poklepáním na sluchátka. Díky tomu nepotřebujete selfie tyč ani sprintovat od telefonu či tabletu se spuštěnou samospouští.

Elegantní design

Jednoduchý, elegantní design se zajímavou texturou povrchu, to jsou nová sluchátka FreeBuds 5i. Váží pouze 4,9 g, takže v uchu téměř nejsou cítit a uživatel je tak může používat dlouho v kuse.

Bezdrátová sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i s potlačením hluku cena

Délka sluchátek byla oproti předchozím FreeBuds 4i o 7 mm zkrácena na 29 mm, což vede k lepšímu přizpůsobení tvaru ucha každého posluchače.

Dostupnost a cena

V České republice jsou sluchátka HUAWEI FreeBuds 5i v prodeji od 9. ledna 2023 výhradně na e-shopu HUAWEI, a to v barvách Isle Blue, Nebula Black a Ceramic White za cenu 2 399 Kč. Při nákupu až do 31. 1. 2023 získají zákazníci ochranné pouzdro na sluchátka jako dárek, dopravu zdarma a trojnásobek bodů. Mohou také využít služby kup teď a zaplať později.

Zdroj a foto: Huawei

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.