Bezdrátový headset HyperX Cloud Alpha Wireless vydrží 300 hodin provozu bez nabíjení

bezdrátový headset HyperX Cloud Alpha Wireless

HyperX, tým herních periferií společnosti HP Inc, na veletrhu CES 2022 oznámil nové přírůstky do řady herního příslušenství. Zaujal mne zejména bezdrátový herní headset HyperX Cloud Alpha s udávanou výdrží baterie až 300 hodin.

HyperX Cloud Alpha Wireless Gaming Headset  poskytuje pohlcující zvukový zážitek díky technologii DTS Headphone:X3 a využívá novou a vylepšenou, na míru navrženou technologii Dual Chamber a 50 mm měniče HyperX, které se vyznačují tenčím a lehčím designem při zachování zvuku a výkonu původní kabelové verze. Sluchátka Cloud Alpha Wireless poskytují charakteristické pohodlí HyperX díky měkké, poddajné kožence a vlastní plyšové paměťové pěně a odolnému hliníkovému rámu pro dlouhotrvající odolnost a stabilitu. Sluchátka jsou vybavena odnímatelným mikrofonem s potlačením šumu s LED indikátorem stavu a vestavěnými ovládacími prvky zvuku na náušníku.

HyperX Cloud Alpha headset

Většina bezdrátových sluchátek pracuje na jedno nabití 24-30 hodin, výjimkou jsou některé modely Sennheiser s provozem až 100 hodin. Oznámená výdrž nového bezdrátového headsetu HyperX Cloud Alpha je tak skutečně výjimečná. Na straně počítače bude třeba připojit USB dongle, sluchátka se na plnou kapacitu podle zjištěných údajů budou nabíjet prostřednictvím USB C připojení po dobu cca 4,5 hodiny. 

Reklama/Advertisement

Na náš trh by se měla sluchátka dostat v průběhu prvního čtvrtletí 2022, cena byla stanovena na 199 USD.

Zdroj a foto: Hyper X

Reklama/Advertisement