Canon uvádí kapesní instantní ZINK fototiskárnu Canon Zoemini 2

kapesni ZINK fototiskárna Canon Zoemini 2 cena

Canon uvádí na trh ZINK kapesní fototiskárnu Canon Zoemini 2 s hmotností 177 g, rychlým USB-C nabíjením a s novou aplikací Canon Mini Print, ve které můžete před vytištěním ke snímku přidat text, okraje, vtipné obrázky anebo vytvářet zábavné koláže.

Nový design pro intuitivní ovládání

Novinkou je barevný indikátor LED, který informuje o tom, kdy je zařízení zapnuto, kdy tiskne, zpracovává, chladí nebo pokud dojde papír. Výhodou je také odolnější hardware a elegantnější kovový vzhled, který je k dispozici v tmavě modré, perleťově bílé nebo růžovozlaté barvě.

Nové funkce aplikace

Nová aplikace Canon Mini Print nabízí personalizaci, sezónní a tematické vzory rámečků a samolepek. Funkce „dlaždicování“ umožňuje uživatelům poskládat větší plakát se 4 nebo 9 výtisky. Možnosti koláží a předseknutých samolepek pak přitahnou celou rodinu k zapojení do scrapbookingu.

Bezproblémový tisk

Inovativní technologie ZINK™ (zkratka pro zero ink, tedy bez inkoustu) je plnobarevný tiskový systém Zoemini 2, díky kterému už nejsou třeba inkoustové kazety. Fotopapír Canon ZINK™ je pokryt mikrokrystaly, které reagují na zahřátí a mění snímky z mobilních zařízení na výtisky odolné proti rozmazání, vodě a roztržení.

kapesni ZINK fototiskárna Canon Zoemini 2 cena

V nabídce najdete tři typy fotopapíru: balení po 20 a 50 listech o velikosti 5 x 7,6 cm nebo 20 listech kulatých nálepek o průměru 3,3 cm k výzdobě alb, stěn a dárků. 

Technické údaje

  • K dispozici v tmavě modré, perleťově bílé nebo růžově zlaté barvě 
  • Kapesní velikost, váží jen 177 g
  • Bezdrátové připojení
  • Rychlejší nabití za 50 minut, díky USB C konektoru, a to i během tisku
  • Nová barevná LED kontrolka, která indikuje aktuální stav

kapesni ZINK fototiskárna Canon Zoemini 2 cena

Dostupnost  a cena

Instantní tiskárna Canon Zoemini 2 bude k dispozici od podzimu 2022, za doporučenou cenu 3 090 Kč. Fotopapíry pro tisk se dají koupit za 289 Kč (20 nalepovacích listů) a 699 Kč (50 fotopapírů).

Zdroj a foto: Canon

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.