Canyon Salt SW-78 – levné chytré hodinky

chytré hodinky smartwatch Canyon Salt SW-78

Společnost Canyon představila levné chytré hodinky Salt SW-78 s vestavěným zvukovým přehravačem a přímým připojením k audiozařízením Bluetooth, které umožní poslouchat hudbu bez smartphonu. Vnitřní paměť 512 Mb slouží k uložení oblíbených skladeb. Novinka je určena pro uživatelekteří často poslouchají hudbu nebo podcasty ve sluchátkách a nechtějí u sebe mít chytrý telefon.

Procházet oblíbeným seznamem skladeb nebo podmanivou audioknihou je nyní velmi snadné. Stačí synchronizovat hodinky se smartphonem a nechat telefon doma. Vestavěný přehrávač podporuje více zvukových formátů. Přehledný dotykový displej zobrazuje všechny požadované informace a nastavení, což umožňuje pohodlné ovládání zařízení. Díky voděodolnosti IP68 (plná ochrana) jsou hodinky vhodné pro plavání a vodní cvičení, navíc jsou optimalizovány pro většinu populárních sportů. Stačí vybrat správný program a uložit trénink do paměti zařízení.

Salt SW-78 jsou kompatibilní se všemi zařízeními se systémem iOS 12.0+ nebo Android 6.0+, jejich modul Bluetooth 5.0 zajišťuje stabilní připojení k chytrému telefonu. Současně s hodinkami je v balení i nabíjecí kabel USB. Plně nabitá baterie vystačí na 6 hodin nepřetržitého přehrávání zvuku. Chytré hodinky jsou k dispozici v černé a růžové barevné variantě. V maloobchodní síti se prodávají za doporučenou cenu 1 899 Kč. 

Reklama/Advertisement

Zdroj a foto: Canyon

Reklama/Advertisement