Cenově dostupný smartphone HONOR 70 Lite 5G je již v prodeji v ČR

chytrý telefon smartphone HONOR 70 Lite 5G cena

Cenově dostupný chytrý telefon HONOR 70 Lite s plnou podporou 5G, baterií 5000 mAH a zajímavou fotovýbavou je od začátku dubna 2023 v prodeji i na českém trhu. 

Stylový design a displej

HONOR 70 Lite má ploché hrany a zároveň zaoblené rohy, tak aby se pohodlně držel v dlani. Pomocí čtečky otisků prstů umístěné na straně jej odemknete bezpečně a rychle. Dojmy ze sledování videí a fotek i dalšího obsahu umocňuje 6,5palcový displej HONOR FullView, který zároveň chrání oči před škodlivým vlivem modrého světla, což potvrzuje i certifikace od organizace TÜV Rheinland. Plynulý vizuální zážitek zajišťuje obnovovací frekvence obrazovky až 90 Hz.

Pokročilá foto a video výbava

HONOR 70 Lite kromě přední kamery s rozlišením 8 MPx má i systém tří zadních fotoaparátů: Hlavní kamera přináší rozlišení 50 MPx, makro kamera 2 MPx a senzor pro snímání hloubky 2 MPx.

Pořídit si selfie a další fotky plné živých detailů, třeba i v nočních podmínkách, je proto s tímto chytrým telefonem hračka. Navíc můžete být kreativní i při tvorbě videí, a to díky funkci Dual-View Video Recording, která umí nahrávat videa z přední i zadní kamery zároveň.

Čipset Qualcomm Snapdragon

Bezproblémovou komunikaci a produktivitu zajišťuje čipset Qualcomm Snapdragon 480 Plus 5G a vylepšené funkce konektivity. Hladký provoz smartphonu pak obstarává funkce HONOR RAM Turbo, která v modelu s 4 GB RAM dokáže převést 3 GB úložiště na RAM. Díky této funkci mohou mít uživatelé jistotu, že se procesy na pozadí při přepínání mezi aplikacemi neukončují, takže aplikace nenabíhají od nuly a spouštějí se rychleji.

chytrý telefon smartphone HONOR 70 Lite 5G cena

Celodenní výdrž baterie

HONOR 70 Lite vydrží v provozu po celý den díky ultra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh. Na jedno nabití zvládne až 19 hodin přehrávání online videa, 26 hodin streamování hudby, 14 hodin hraní her nebo 52 hodin telefonátů, takže uživatelé mohou být stále online a dobře se bavit. Funkce rychlonabíjení s nabíjecím adaptérem 22,5W HONOR SuperCharge a technologií pro optimalizaci baterie navíc zaručuje, že bude HONOR 70 Lite během chvilky opět připravený k akci.

Paměť pro data a chytrá personalizace uživatelského prostředí

Se smartphonem HONOR 70 Lite je vám k dispozici vnitřní úložiště s pamětí 128 GB. To pro lepší představu znamená, že si do chytrého telefonu uložíte více než 28 000 obrázků, 11 000 písniček nebo 450 HD videí. Paměť se navíc může s použitím microSD karty zvětšit až do velikosti 1 TB.

HONOR 70 Lite s operačním systémem Magic UI 6.1 založeném na Androidu 12 nabízí celou řadu chytrých funkcí, jako je HONOR Share pro rychlý bezdrátový přenos souborů mezi zařízeními pro zvýšení vaší produktivity.

Dostupnost a cena

Stylový telefon HONOR 70 Lite je v prodeji ve dvou elegantních barvách: Ocean Blue a Midnight Black. Od 3. dubna 2023 je HONOR 70 Lite v nabídce vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu za 5 990 Kč.

Zdroj a foto: HONOR

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.