Ekologický GOODRAM USB disk UME3 Eco Friendly s kapacitou 16 až 128 GB

ekologický USB flash disk GOODRAM UME3 Eco Friendly cena

Wilk Elektronik SA představil voděodolný, ekologický USB flash disk se 100% rozložitelným obalem v prostředí běžného domácího kompostování. USB disk UME3 Eco Friendly je k dispozici v kapacitách 16, 32, 64 a 128 GB a použité komponenty umožňují rychlost čtení až 60 MB/s a zápisu až 20 MB/s. 

Eco Friendly je nejnovější model řady UME USB, který byl navržen a je vyráběn blízko českých hranic, v Polsku, v jediné továrně na paměťové moduly v Evropě. Největší přidanou hodnotou tohoto produktu je jeho pouzdro – 100% rozložitelné a tudíž šetrné k přírodě. Jde tak o moderní, rychlou a přitom ekologickou USB flešku. 

Dostupné kapacity

UME Eco Friendly USB flash disk je k dispozici v kapacitách 16, 32, 64 a 128 GB. Použité komponenty umožňují dosáhnout rychlosti čtení až 60 MB/s a zápisu až 20 MB/s. Disponuje rozhraním USB 3.0 a je rovněž (zpětně) kompatibilní také pro verze 3.1, 3.0, 2.0, 1.1. 

Nejvyšší kvalita s doživotní zárukou

Stejně jako na všechny ostatní USB flash disky GOODRAM se na UME Eco Friendly vztahuje doživotní záruka výrobce. Všechny USB flash disky GOODRAM jsou vyráběny v Evropě, blízko českých hranic v Polsku, a to z vysoce kvalitních komponent.

ekologický USB flash disk GOODRAM UME3 Eco Friendly cena

Předtím, než se vydají na cestu do maloobchodních prodejen, procházejí několikastupňovými testy kvality. Oddělení kontroly kvality zajišťuje, že každý USB je dokonale připraven na dlouholeté používání, a proto našim uživatelům garantujeme doživotní záruku.

Je to řešení pro všechny, kteří věří, že každá, i malá iniciativa, podniknutá za účelem zlepšení našeho lepšího života a čistšího životního prostředí, stojí za pokus. Přestože nás technologický pokrok stále zapojuje do používání mnoha elektronických zařízení. 

Flash disk UME3 Eco Friendly

  • ekologický USB flash disk je určen pro uživatele, který je fanouškem gadgetů, preferuje mít zálohu dat pro každodenní práci, chce mít svou největší paměť uloženou v souboru, rád kupuje výrobky šetrné k životnímu prostředí a má rád příslušenství a dárky
  • je kompatibilní s operačními systémy: Windows 2000 SP4 – a vyšší, MacOS 10.5.x – a vyšší a Linux v.2.6.x – a vyšší
  • je voděodolný a biologicky rozložitelný
  • má oko na poutko
  • je kompatibiliní i s rozhraními USB 3.1, 3.0, 2.0, 1.1.

ekologický USB flash disk GOODRAM UME3 Eco Friendly cena

Dostupnost a cena

GOODRAM UME3 Eco Friendly USB flash disk je již v nabídkách českých prodejců. Disk s kapacitou 32 GB se prodává za cca 149 Kč, nejvyšší čtyřnásobnou kapacitu 128 GB můžete získat za cca 316 Kč.

Zdroj a foto: Wilk Elektronik SA

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.