Chytrá zrcátková kamera LAMAX S9 Dual zaznamená provoz a usnadní parkování

Chytrá zrcátková kamera LAMAX S9 Dual cena

LAMAX S9 Dual nasadíte na zpětné zrcátko a proměníte jej ve strážce vašich cest, který v případě potíží poskytne i Full HD důkaz. Chytrá zrcátková kamera je vybavena velkým 9,66″ dotykovým displejem a pokročilou IPS technologií, zajišťující skvělé pozorovací úhly.

Jednoduchá montáž

Užívejte si jízdu s pocitem, že máte krytá záda. LAMAX S9 Dual stačí nacvaknout na zrcátko, zapojit zadní kameru a získáte další oči. Kamera je nenápadná, takže zbytečně nepoutá pozornost nezvaných hostů. Řidiči ale rozšíří zorné pole, upozorní na radar a poskytne důkazy v případě nehody.

Chytrá zrcátková kamera LAMAX S9 Dual cena

Přední a zadní kamera spustí nahrávání ihned po nastartování a natočí každý detail včetně SPZ, ve dne i v noci. Skvělý obraz za šera i ve tmě zajišťuje inovativní optický senzor se speciální technologií a díky frekvenci snímků 30 FPS zachytí rychlé pohyby jak před autem, tak za ním.

Podpora hlasového ovládání

LAMAX S9 Dual se pyšní vyladěným hlasovým ovládáním, které vás bude bavit. Zvládá až 12 hlasových pokynů, které se vám při jízdě budou hodit. Prozatím rozumí pouze anglicky, ale i bez znalosti jazyka si pokyny za krátko osvojíte.

Chytrá zrcátková kamera LAMAX S9 Dual cena

Pokročilé systémy ADAS jako LDWS a FCWS při jízdě ohlídají nechtěné vybočení z pruhu či dodržování bezpečné vzdálenosti. LAMAX S9 Dual navíc disponuje zabudovanou a aktualizovanou databází rychlostních radarů ze 37 zemí Evropy. Kameru lze ovládat i pomocí mobilní aplikace. Videa si přes Wi-Fi snadno stáhnete a můžete s nimi dále pracovat.

Zadní kamera součástí balení

Součástí balení je rovněž zadní kamera, která zajišťuje daleko lepší přehled o dění za autem. Zároveň díky parkovacím linkám pomůže se zaparkováním i na místech, kam byste si třeba sami netroufli. Jakmile jste na místě, spustí se parkovací režim.

Chytrá zrcátková kamera LAMAX S9 Dual cena

Ten ohlídá auto ve vaší nepřítomnosti, neboť při zaznamenání otřesu začne nahrávat. K zadní kameře lze dokoupit ještě jednu venkovní, která je vhodná například pro majitele dodávek a větších aut.

Dostupnost a cena

LAMAX S9 Dual zakoupíte na www.lamax-electronics.com/cz za 4 990 Kč

Zdroj a foto: LAMAX

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.