Chytré hodinky HUAWEI WATCH D měří krevní tlak a kontrolují EKG

chytré hodinky Huawei Watch D cena měření EKG

Huawei uvádí na trh chytré hodinky HUAWEI WATCH D, které poskytují měření EKG a krevního tlaku. Obsahují taktéž všechny ostatní funkce chytrých hodinek, jako je například měření srdečního tepu nebo detekci stresu. 

Inteligentní zdravotní asistent na zápěstí představuje významný průlom v softwaru chytrých hodinek. Hodinky mají certifikaci CE Medical Device Regulation.

Hodinky HUAWEI WATCH D představují chytrého pomocníka v self-monitoringu zdraví. Pohodlně, bezbolestně a jednoduše dokáží změřit krevní tlak. Novou funkcí je i monitoring EKG křivky, kterou si uživatel může zkontrolovat kdykoliv a kdekoliv. 

Od roku 2000 se technologie chytrých hodinek vyvíjí. S uvedením nových hodinek HUAWEI WATCH D však dochází k zásadnímu průlomu v inovativních funkcích a nové hodinky se opět posunuly na další úroveň.

Chytrý zdravotník na zápěstí 

HUAWEI WATCH D jsou plně funkční chytré hodinky, které kromě měření zdravotního stavu podporují také další funkce, jako je sledování kvality spánku nebo stresu, celodenní kontrolu množství kyslíku v krvi (SpO2) nebo detekce tělesné teploty.

chytré hodinky Huawei Watch D cena měření EKG

Jsou vybaveny více než 70ti režimy cvičení, jako je například běh nebo jóga. Uživatelé mohou sdílet výsledky cvičení z aplikace HUAWEI Health (Zdraví) s populární aplikací Strava. 

Profesionální měření EKG

Tyto chytré hodinky jsou vybaveny vysoce výkonným senzorovým modulem EKG, který jednoduše kontroluje EKG křivku, a zároveň umožňuje vygenerování EKG záznamu.

chytré hodinky Huawei Watch D cena měření EKG

Kromě toho HUAWEI WATCH D uživateli připomenou preventivní EKG měření, jakmile zjistí abnormální srdeční frekvenci. 

 

Přesné měření krevního tlaku

Přesnost měření krevního tlaku je u tradičních chytrých hodinek často ovlivněna těsností a polohou na zápěstí. Díky makromolekulárnímu tahovému pásku, ergonomicky tvarovaném vzduchovém polštářku a motýlkové sponě, které jsou navrženy tak, aby zůstaly stabilní během nafukování, zvyšují přesnost měření krevního tlaku.

 

chytré hodinky Huawei Watch D cena měření EKG

Snímač tlaku s vysokým rozlišením je tak přesný, že dochází k odchylce pouze v rozmezí ±3 mmHg. To uživatelům umožňuje měřit krevní tlak kdykoli a kdekoli a s maximální přesností. 

chytré hodinky Huawei Watch D cena měření EKG

Hodinky HUAWEI Watch D mohou uživatelé používat samostatně, ale lze je spárovat i s každým chytrým telefonem. V kombinaci s inteligentním režimem nabízí 7 dní dlouhou výdrž baterie, což zaručuje nepřetržité nošení a používání bez nutnosti častého nabíjení.

Dostupnost a cena

HUAWEI Watch D jsou v ČR v prodeji od 28. listopadu 2022 za cenu 9 999 Kč. Najdete je v nabídce obchodníků s elektronikou.

Zdroj a foto: Huawei

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.