Spolupráce se LG značkou Playmobil přináší hračky a Toy Home Appliances

kolekce hraček LG Playmobil

LG připravila ve spolupráci s německým výrobcem hraček PLAYMOBIL limitovanou kolekci hraček s motivy LG. Do této spolupráce se LG pustilo proto, že je jedním z cílů společnosti vytvářet tzv. F.U.N. (First, Unique and New) produkty.

Společnost LG společně s německou společností PLAYMOBIL vytvořili kolekci hraček, která obsahuje postavičky a miniatury domácích spotřebičů LG. Figurky i miniatury představila LG na letošním IFA veletrhu.

Mezi nové hračky patří Henry, který plní důležitou funkci ochránce bezpečnosti a je vždy na pozoru, kdyby bylo třeba zasáhnout.

Další postavičkou je Nora, oblíbená influencerka, která se věnuje vaření a zdravému životnímu stylu. Módní nadšenkyně J.J. doplňuje trojici nových figurek, které mohou svým vzezřením připomínat tolik známé igráčky.

kolekce hraček LG Playmobil

Trojici figurek LG-PLAYMOBIL pomáhají v domácnosti zmenšeniny inovativních spotřebičů LG. Patří mezi ně pračky, trouby a chladničky InstaView nebo univerzální pračky WashTower.

Jsme rádi, že jsme představili naši novou kolekci hraček, která vznikla ve spolupráci s německou společností PLAYMOBIL,“ řekl Roh Soo-kie, vedoucí oddělení komunikace společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution.

Zdroj a foto: LG

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.