Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro získaly certifikaci CE pro měření EKG a krevního tlaku

chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Společnost Huawei získala pro svou zcela novou aplikaci HUAWEI ECG, kterou disponují chytré hodinky WATCH GT 3 Pro, certifikaci CE. Spotřebitelé v Evropě, kteří používají funkci EKG na svých chytrých hodinkách HUAWEI WATCH GT 3 Pro, budou schopni provádět měření elektrokardiogramu svého srdce na lékařské úrovni

To jim umožní pohodlně sledovat jejich srdeční rytmus a proaktivně řešit jakýkoliv problém a potenciální zdravotní rizika. Díky této certifikaci CE získala aplikace HUAWEI ECG kvalifikaci pro přístup na trh 33 evropských zemí.  

První chytré hodinky s certifikací CE

Vysoce výkonný modul EKG snímače u hodinek HUAWEI WATCH GT 3 Pro byl vyvinut s cílem pomoci uživatelům  získávat informace o svém zdraví a dokáže zachytit analýzu sinusového rytmu a fibrilaci síní uživatelů v reálném čase.

Kromě mnoha dalších zdravotních problémů může tato funkce pomoci uživatelům identifikovat nepravidelné srdeční rytmy. Proces měření je snadný a pohodlný, na dobu 30 sekund se dotknete elektrody na boku zařízení a výsledky se  objeví na displeji hodinek v reálném čase.

chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm

Špičkové PPG senzory chytrých hodinek umožňují uživatelům screening arteriosklerózy, zatímco přizpůsobené zdravotní tipy poradí, jak mohou dále zlepšit své kardiovaskulární zdraví.

Sledování srdečního tepu 24/7

Nová a vylepšená technologie elektrod HUAWEI WATCH GT 3 Pro zajišťuje, že je sběr signálu elektrokardiogramu přesnější a citlivější.

Tato špičková funkce EKG, sestávající se z monitoru srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ od HUAWEI a elektrod potažených PVD na zakřiveném průhledném neokrystalickém zadním krytu, dokáže rozmístit osm fotoelektrických senzorů v prstencové formaci, zachycovat vylepšené signály a odfiltrovat rušení, aby uživatelům poskytla výsledky v reálném čase.

Díky této pokročilé technologii sledování zdraví mohou uživatelé hodinek HUAWEI WATCH GT 3 Pro monitorovat svůj srdeční tep 24 hodin a mohou dostávat okamžitá upozornění v reálném čase, kdykoli se jejich srdce vychýlí ze svého normálního rytmu.

chytré hodinky smartwatch Huawei Watch GT Runner

Tento nově certifikovaný monitor EKG není jedinou funkcí sledování zdraví, kterou se nové HUAWEI WATCH GT 3 Pro mohou pochlubit. Hodinky HUAWEI WATCH GT 3 Pro, které jsou schopny monitorovat úrovně SpO2 a jsou vybaveny monitorem srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ od Huawei, zahrnují také monitorování spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0 i neustále připravený monitor stresu a mnoho dalších funkcí, které pomohou při sledování vašeho zdravotního stavu.

chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm

Dostupnost a cena

Chytré hodinky Huawei Watch GT3 Pro jsou v nabídce řady obchodů s elektronikou, pořizovací cena se nyní pohybuje od 7 499 Kč do 13 999 Kč v závislosti na zvoleném modelu (43mm nebo 46mm displej, barva, zpracování, umělý, kožený nebo kovový řemínek…)

Zdroj a foto: Huawei

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.