BenQ uvádí chytrý projektor EH620 se systémem Windows a procesorem Intel

projektor BenQ EH620 se systémem Windows a procesorem Intel cena

Společnost BenQ uvádí na trh chytrý projektor EH620, určený pro business segment. Projektor je vybaven operačním systémem Windows a je osazen procesorem Intel Celeron řady 4000.

All-in-one projektor EH620 se systémem Windows a všemi funkcemi s ním spojenými se rychle přizpůsobí pracovištím založeným právě na tomto operačním systému a poskytne stejnou vysokou úroveň zabezpečení, ovládání a přístupové protokoly jako firemní notebooky nebo stolní počítače.

Zároveň umožňuje bez nutnosti připojení externího zařízení využít kompletní sadu aplikací Windows, od Office 365 přes Adobe Document Cloud až po Microsoft Azure nebo Zoom a další konferenční aplikace.

Snadná integrace do cloudové infrastruktury

Projektor lze integrovat do stávající cloudové infrastruktury, jako je Microsoft Azure. Je vybaven přihlašovacími protokoly pro ověření korporátní identity včetně individuálního přihlašování a přihlašování hostů, víceúrovňového ověření a podmíněného přístupu.

Zvýšenou úroveň zabezpečení reprezentuje také pokročilé 128bitové šifrování AES a ochranou bezdrátového připojení WPA2, nechybí ani technologie Intel Secure Boot chránící před malwarem.

projektor BenQ EH620 se systémem Windows a procesorem Intel cena

BenQ EH620 je certifikován společností Onward Security Corporation, prošel bezpečnostním auditem Black Box Test bez nálezu zranitelnosti v operačním systému, síťových službách, bezdrátových protokolech, správě hesel, zabezpečení přístupu a hardwaru. Toto hodnocení zaručuje celkový vynikající stav zabezpečení nového chytrého projektoru.

Samostatná projekce bez připojených zařízení

Nejnovější procesor Intel Celeron řady 4000 byl plně integrován ve spolupráci vývojových týmů BenQ a Intel. Uživatelům tak projektor nabízí volnost bez nutnosti připojení externího zařízení se jednoduše přihlásit přímo do firemní sítě a okamžitě zahájit schůzky a videokonference na 150palcové obrazovce s FullHD rozlišením.

Přístup do obchodu Microsoft Store dále umocňuje univerzálnost a možnost sofistikovaných řešení různých scénářů a náplně schůzek prostřednictvím stažení jakékoli vhodné aplikace.

projektor BenQ EH620 se systémem Windows a procesorem Intel cena

Maximálně intuitivní orientaci v systému Windows 11 IoT Enterprise podporuje uživatelské rozhraní BenQ Uni Launcher. Pro spolupracovníky využívající zařízení s operačními systémy iOS, Mac OS a Android nabízí projektor bezdrátovou projekci bez nutnosti instalace ovladačů přes Miracast, Airplay, Google Cast a funkci BenQ InstaShare poskytující zrcadlení do až 4 oblastí rozdělené obrazovky.

Snadná instalace a vysoká kompatibilita

Firemní projekční řešení je ideální pro snadnou integraci do stávajícího ekosystému firmy založeného na operačním systému Windows společně s dalšími zařízeními, jako jsou tablety, interaktivní tabule a různé chytré kamery.

projektor BenQ EH620 se systémem Windows a procesorem Intel cena

Instalaci zjednodušuje automatické lichoběžníkové zkreslení, automatická volba režimu obrazu a zvuku reprezentovaného dvěma 5W reproduktory. IT oddělení ocení automatické aktualizace firmwaru OTA a plnou kompatibilitu s řídicími systémy Extren, Creston, AMX a PJ Link.

Dostupnost a cena

BenQ EH620 bude k dispozici v polovině listopadu 2022 za doporučenou koncovou cenu 38 590 Kč s DPH v České republice, resp. 1 575 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj a foto: BenQ

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.