Chytré televize Tesla Smart UHD TV 43“ a Tesla Smart UHD TV 55“ jsou nyní za nižší cenu

chytrá televize Tesla-Smart-UHD-TV-55

Chytré televizory Tesla Smart UHD TV 43“ a Tesla Smart UHD TV 55“, které patří do portfolia značky Tesla od Witty, jsou dostupné za nižší cenu. Měnší model je nově v prodeji za 9 999 Kč, větší za 12 999 Kč.

Dvojice chytrých televizí Tesla Smart UHD TV 43“ a Tesla Smart UHD TV 55“ se liší délkou úhlopříčky svého LED panelu s Direct LED podsvícením.

Oba modely podporují technologie HDR10, Dolby Digital nebo Bluetooth. Vedle připojení k domácí síti a internetu jsou televize Tesla vybavené také nadstandardním počtem vstupních a výstupních konektorů pro propojení se systémy domácího kina, soundbary a dalšími audiovizuálními zařízeními.

Obě chytré televize jsou osazené DVB-T2 a DVB-S/S2 tunery pro příjem digitálního pozemního i satelitního vysílání a jejich audio dekodér podporuje všechny běžně používané formáty zvuku.

Aplikace pro chytré telefony

Nabídku chytrých funkcí podporuje použitý operační systém Android TV ve verzi 9.0. V televizorech je předinstalovaná aplikace Smart Home, která komunikuje s aplikací Tesla Smart pro mobilní telefony s Androidem a pro iPhony. Součástí softwarové výbavy chytrých televizí Tesla je také aplikace IoT Service, se kterou lze spravovat automatizaci funkcí ostatních zařízení inteligentní domácnosti.

Chytré televizory Tesla od společnosti Witty jsou dostupné u vybraných prodejních partnerů

Zdroj a foto: Tesla

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.