Dell představil monitory s technologií IPS Black, dokovací stanice, soundbary a reproduktory

monitor U2723QE Ultrasharp - 27 inch

V rámci jarního představení inovovaného portfolia produktů Dell Technologies uvádí na trh nové monitory, dokovací stanice a další příslušenství, zaměřené na ještě efektivnější práci v hybridním prostředí. Díky důrazu na spolehlivou konektivitu, flexibilitu a využití nejnovějších technologií nabízí všestranné využití – hodí se například pro vytvoření mobilního či vzdáleného pracoviště.

Většina produktů je již k dispozici, některé z nich budou dostupné v první polovině tohoto roku.

Nové monitory Dell UltraSharp 32 a 27 4K USB-C Hub ocení zejména kreativní profesionálové vyžadující špičkovou kvalitu obrazu. Jedná se o první monitory na světě vybavené technologií IPS Black, která poskytuje vysoký kontrast, hlubokou černou barvu a lepší pozorovací úhly, které zlepší práci například při používání dvou monitorů.

Společně s monitorem Dell UltraSharp 30 USB-C Hub s poměrem stran 16:10 nabízí monitory široké barevné pokrytí, řadu portů pro připojení zařízení a také technologii ComfortView Plus. Ta umožňuje věrné zobrazení barev a zároveň snižuje vyzařování modrého světla. Oči uživatele tak nejsou tolik namáhány ani při dlouhodobém sledování obrazovky.

monitor Dell UltraSharp U3023E

Praktické periferie a služby pro bezproblémovou práci odkudkoli

Kompaktní dokovací stanice pro notebooky Dell Dual Charge Dock je první dokovací stanicí na světě s bezdrátovým nabíjecím stojanem pro smartphony a sluchátka podporující technologii Qi, která umožňuje připojit až dva monitory s rozlišením 4K a vytvořit tak ideální domácí kancelář. Nová a vylepšená dokovací stanice Dell Thunderbolt Dock s modulárním designem podporuje snadný upgrade z předchozí generace, poskytuje velmi rychlé nabíjení prostřednictvím rozhraní Thunderbolt 4 a je ideální pro připojení několika 4K monitorů a dalších zařízení.

nabíjecí stanice Dell Dual Charge Dock HD22Q

Nový Dell Universal Dock je univerzální dokovací stanice, vhodná pro sdílené kanceláře. Nabízí konzistentní prostředí pro jakýkoli notebook s rozhraním USB-C a nejvyšší počet portů v rámci univerzálních dokovacích stanic.

reproduktor Dell Speakerphone u monitoru Dell

Dell Speakerphone a Dell Slim Conferencing Soundbar jsou nejinteligentnějším reproduktorem a soundbarem na světě s certifikací Microsoft Teams. Disponují funkcí potlačení šumu řízenou umělou inteligencí, která snižuje hluk na pozadí, a zároveň zachovává čistotu lidského hlasu, čímž zvyšuje kvalitu pracovních videohovorů.

Dell Slim Conferencing Soundbar

Pro IT administrátory, kteří potřebují rychleji nasazovat vlastní zařízení koncovým uživatelům, rozšířila společnost Dell svou službu Connected Provisioning do 37 nových zemí v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA) a v Austrálii. Služba založená na cloudu urychluje způsob konfigurace zařízení, aby byla připravena k použití ihned po vybalení.

Ceny a dostupnost

  • monitory Dell UltraSharp 32 a 27 4K USB-C Hub (U3223QE/U2723QE), již dostupné, cena: $1,149.99 a $724.99 (25 300 a 16 060 Kč)
  • monitor Dell UltraSharp 30 USB-C Hub Monitor (U3023E), již dostupný, cena: $1,049.99 (23 100 Kč)
  • dokovací stanice Dell Dual Charge Dock (HD22Q), dostupná od 12. května, cena: $368.99 (8 118 Kč)
  • dokovací stanice Dell Thunderbolt Dock (WD22TB4), dostupná v Q2 2022, cena: $469.99 (10 340 Kč)
  • dokovací stanice Dell Universal Dock (UD22), dostupná od 12. května, cena: $459.99 (10 120 Kč)
  • reproduktor Dell Speakerphone (SP3022), již dostupný, cena: $99.99 (2 200 Kč)
  • soundbar Dell Slim Conferencing Soundbar (SB522A), již dostupný, cena: $79.99. (1 760 Kč)

Zdroj a foto: Dell

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.