Chytré televize Tesla Smart UHD TV s 43“ a 55“ úhlopříčkou jsou nyní levnější

chytrá televize Tesla Smart UHD TV 55

Chytré televizory Tesla Smart UHD TV 43  a Tesla Smart UHD TV 55 jsou od dnešního dne v prodeji za nižší cenu. Model s úhlopříčkou 43“ je v prodeji za 7 999 Kč, 55“ varianta je k dostání za 9 999 Kč.

Dvojice chytrých televizí Tesla Smart UHD TV 43“ a Tesla Smart UHD TV 55 se liší délkou úhlopříčky svého LED panelu s Direct LED podsvícením.

Oba modely podporují technologie Dolby Digital, HDR10 nebo Bluetooth. Vedle připojení k domácí síti a internetu jsou televize Tesla, které na trhu zajišťuje společnost Witty, vybavené také nadstandardním počtem vstupních a výstupních konektorů pro propojení se systémy domácího kina, soundbary a s dalšími audiovizuálními zařízeními.

Obě chytré televize jsou osazené DVB-T2 a DVB-S/S2 tunery pro příjem digitálního pozemního i satelitního vysílání a jejich audio dekodér podporuje všechny běžně používané formáty zvuku.

Nabídku chytrých funkcí podporuje operační systém Android TV ve verzi 9.0, který je doplněný o vlastní uživatelskou nadstavbu GAIA AI. V televizorech je předinstalovaná aplikace Smart Home, která komunikuje s aplikací Tesla Smart pro mobilní telefony s Androidem a pro iPhony.

chytrá televize Tesla Smart UHD TV 43

Součástí softwarové výbavy chytrých televizí Tesla je také aplikace IoT Service, se kterou lze spravovat automatizaci funkcí ostatních zařízení inteligentní domácnosti.

Chytré televizory Tesla od společnosti Witty jsou dostupné na novém e-shopu Tesla Smart a u vybraných prodejních partnerů. Tesla Smart UHD TV 43“ je nově v prodeji za 7 999 Kč, Tesla Smart UHD TV 55“ za 9 999 Kč.

Zdroj a foto: Tesla

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.