Cooler Master Dyn X pro virtuální závody a letecké simulátory

Cooler Master Dyn X cena

Cooler Master uvádí na trh Dyn X, průlomový produkt pro virtuální závodění a letecké simulátory. Tvoří jej kokpit a závodní sedadlo Dyn X.

„Cooler Master byl vždy v čele inovátorství a Dyn X je důkazem vytrvalosti a odhodlání společnosti povznášet zážitek při hraní,“ říká Jimmy Sha, CEO Cooler Masteru, a dodává: „Ať už se vydáváte na novou závodní dráhu nebo vzlétáte do oblak, Dyn X nabízí bezprecedentní možnosti přizpůsobení, pohodlí a pohlcující zážitek.“

Dyn X tvoří dvě hlavní části – závodní sedadlo a konstrukce kokpitu. Obě jsou navrženy z vysoce kvalitních materiálů, inspirovány moderními závodními speciály, vyznačují se bohatou kompatibilitou a dokonale se přizpůsobí potřebám uživatele.

Konstrukce Dyn X

Jádrem Dyn X je kokpit, který byl vyvinut s ohledem na vášnivé virtuální závodníky. Umožňuje snadno přizpůsobit polohu řidiče pro různé závodní scénáře. Celkem nabízí 14 různých jízdních pozic, které vyhovují různým závodním stylům včetně Formule, GT, Nascar, Rally, Trophy Truck, Semi Truck a dalších.

Kromě všestrannosti a jednoduchého sestavení je kompatibilní s celou řadou závodního příslušenství. Robustní konstrukce zajišťuje bezkonkurenční odolnost a stabilitu. Modularitu systému podporuje množství upevňovacích bodů vhodných pro instalaci monitorů, řadicí páky, systémů pro zpětnou vazbu a dalších prvků dle potřeb uživatelů.

Cooler Master Dyn X cena

Závodní sedadlo Dyn X

Závodní sedadlo dostupné ke kokpitu Dyn X je dokonalým spolujezdcem. Poskytuje optimální pohodlí a oporu pro různé polohy sezení. Tvoří ji pevná skořepina s kompozitních skelných vláken pro maximální tuhost, pohodlné polstrování a prvotřídní povrchová úprava ze semišové syntetické kůže.

Dodávány jsou také vyměnitelné potahy v černé, červené a modré barvě. Ergonomický design sedadla slibuje maximální pohodlí i při dlouhodobém používání. Odnímatelná a nastavitelná opěrka hlavy dále umocňuje komfort jezdce/letce.

Připraveni ke vzletu?

Dyn X překračuje hranice závodní simulace a může se proměnit v komplexní letecký simulátor, který se přizpůsobí poloze sedadla od Cessny až po větroně.

Dostupnost a cena

Kokpit a závodní sedadlo Dyn X budou k dispozici u lokálních prodejců v průběhu září 2023. Kokpit za doporučenou cenu 1 999 euro s DPH (cca 48 400 Kč) a závodní sedadlo za 799 euro s DPH (cca 19 400 Kč).

Zdroj a foto:  Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.