Cooler Master představil všestrannou počítačovou skříň MasterBox 600

počítačová PC skříň Cooler Master MasterBox 600 specifikace cena

Cooler Master uvádí na trh univerzální PC skříň MasterBox 600 v černém a bílém provedení. Byla navržena tak, aby vyhovovala jak potřebám začínajících stavitelů, tak zkušených nadšenců. Nabízí řadu funkcí, které zjednodušují proces stavby počítače a zvyšují výkon celé sestavy.

Hlavní přednosti PC skříně

  • Podpora základní desky s možností zadního připojení – revoluční konstrukce nabízí 33-35 mm prostoru za deskou, což usnadňuje přístup a zajišťuje snadné vedení kabelů.
  • Široké možnosti chlazení – celková kapacita až sedmi 120mm ventilátorů a možnost montáže 360mm radiátoru na horní stranu nebo 420mm radiátoru na přední část skříně umožňují zvládnout i ty nejnáročnější požadavky na chladicí výkon.
  • Jemný přední Mesh panel – propracovaný přední panel zajišťuje volný průtok vzduchu bez překážek, a tím umocňuje špičkové chlazení komponent uvnitř.
  • Odnímatelný HDD rámeček – flexibilní řešení úložiště, které podporuje různé konfigurace, lze osadit až dvěma 3,5“ HDD a šest 2,5“ SSD. Pohodlnou instalaci a případný upgrade usnadňuje celý vyjímatelný blok.
  • Optimalizované proudění vzduchu – skříň je vybavena jedním 120mm a třemi 140mm ventilátory SicleFlow, které zajišťují jak účinné chlazení, tak tvoří výraznou část elegantního designu skříně.
  • Prostor pro další upgrade – nadčasová skříň myslí na budoucí upgrade sestavy. Podporuje 410mm velké grafické karty, 170mm chladič CPU a mnoho ventilátorů a radiátorů vodního chlazení uživatelům poskytuje takřka neomezený prostor pro vylepšení.

počítačová PC skříň Cooler Master MasterBox 600 specifikace cena

Dostupnost a cena

Model Cooler Master MasterBox 600 v černém i bílém provedení bude lokálně dostupný v průběhu května 2024 za očekávanou koncovou cenu 2 390 Kč v Česku a 99 euro na Slovensku.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.