Nová GPS aplikace Navigator Lite představuje možnosti SDK pro Android

Navigator Lite MapFactor pro Android stažení download aplikace

Navigator Lite nabízí výběr z klíčových funkcí MapFactor Navigatoru, včetně offline map ke stažení, detailního plánování tras od dveří ke dveřím, offline GPS navigace, vyhledávací funkce, přizpůsobitelných profilů vozidel, alternativních tras a upozornění na rychlostní omezení a varování před radary.

Navigator Lite zároveň slouží jako ukázka možného použití MapFactor Maps & Navigation SDK pro Android. Mapfactor Maps & Navigation Software Development Kit (SDK) umožňuje snadnou integraci offline mapových podkladů, výpočet optimální trasy a navigace do své vlastní Android aplikace.

Navigator Lite MapFactor pro Android stažení download aplikace

To ocení nejen vývojáři aplikací pro logistiku, telematické systémy, dopravu, správu vozového parku, ale i mnozí další, kteří potřebují z jakéhokoliv důvodu doplnit tyto funkce do svého softwaru.

Mezi značné přednosti MapFactor Maps & Navigation SDK patří offline funkčnost, tedy používání bez potřeby datového připojení. Další funkce, které SDK nabízí, jsou např. zobrazení mapy, offline vyhledávání v mapě podle adresy i POI či výpočet optimální trasy s libovolným počtem průjezdních bodů.

Navigator Lite MapFactor pro Android stažení download aplikace

Samozřejmostí je pak hlasová navigace krok za krokem pro různé typy vozidel – osobní i nákladní vozidla, autobusy, dodávkové vozy, taxi, IZS, i pro cyklisty, motocyklisty a pěší. SDK je flexibilní a vysoce přizpůsobitelné vlastním potřebám vývojářů.

Další informace najdete na sdk.mapfactor.com nebo nás kontaktujte (navigator@mapfactor.com).

Navigator Lite je možné získat na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapfactor.navigator_lite

Zdroj a foto: MapFactor

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.