Cooler Master představuje ATX skříň TD500 MAX pro výkonné PC sestavy

PC skříň Cooler Master TD 500 MAX specifikace cena

Cooler Master  uvádí na trh počítačovou skříň TD500 MAX pro nejnáročnější nadšence staveb počítačů. PC skříň integruje výjimečný systém chlazení a další uživatelsky přívětivé funkce.

Středobodem Cooler Master TD500 MAX je komplexní řešení chlazení, které zahrnuje také předinstalovaný AIO chladič ML360 Atmos ve verzi MAX s 360 x 38mm radiátorem, zajišťujícím optimální chladicí výkon i v náročných podmínkách. Efektivitu průtoku vzduchu radiátorem pak umocňují tři 120mm ventilátory Mobius 120P ARGB.

V rámci skříně je připraveno také napájení reprezentované modelem GXII Gold 850W ATX 3.0 ve verzi MAX.

Skříň je dále vybavena extra vyvedenými konektory, které zjednodušují proces sestavování a dále vylepšují celkový cable management. K dispozici je také speciální skryté, ale ihned přístupné úložiště pro šroubky.

Hlavní vlastnosti a výhody TD500 MAX

  • Integrované AIO chlazení – Cooler Master ML360 Atmos s 360 x 38mm radiátorem a třemi ventilátory Mobius 120P dokáží uchladit i ty nejnovější procesory.
  • Napájení na míru – Předinstalovaný zdroj GXII Gold 850W ATX 3.0 je připravený na vysoký výkon sestavy. Nabízí také dva předpřipravené konektory vyvedené k základní desce a procesoru.
  • Inovativní úložiště na šroubky – Pod krytem zdroje se nachází praktický úložný prostor ihned dostupný pro další šroubky.
  • Podpora ATX 3.0 – Počítačová skříň je kompatibilní s nejnovějšími grafickými kartami a procesory, které využívají moderní nejvýkonnější sestavy.
  • Patentované dedikované napájecí konektory – Pro usnadnění instalace a správu kabelů byly při vývoji integrovány vlastní napájecí konektory.
  • Exkluzivní barevné provedení – Estetický potenciál celé skříně podtrhuje exkluzivní šedé provedení.

Nová počítačová skříň je jedinečnou kombinací funkčnosti a designu pro maximálně pozitivní uživatelský zážitek při stavbě i následném používání počítače.

Dostupnost a cena

Cooler Master TD500 MAX bude lokálně dostupná na konci dubna 2024 za očekávanou koncovou cenu 10 490 Kč v Česku a 409 euro na Slovensku.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.