Cooler Master představuje nové řady PC s počítači PC Sneaker X, Shark X a Cooling X

počítač Cooler Master Sneaker X

Cooler Master oznamuje vstup na trh s hotovými počítačovými systémy. Nové stolní počítače reprezentují tři řady. Počítače řad Be Excellent, Be Different a Be Creative signalizují nové směřování značky.

Řada Be Excellent zahrnuje modely Cooler Master Cooling X a AIOX NUC, které využívají výkonné procesory a grafické karty, a vynikají účinným chlazením.

Be Different je řadou netradičních počítačů Shark X, Sneaker X a Mini X, které se výrazně odlišují od zavedených standardů.

Be Creative v této chvíli nabízí limitovanou edici k 30. výročí založení značky počítače Cosmos Inflinity, tento počítač je vzpomínkou a oslavou legendární série počítačových skříní Cosmos.

Be Excellent

Cooling X je počítač určený hráčům nebo tvůrcům obsahu, kteří vyžadují vysoký výkon v kompaktním provedení. Je aktivně chlazený kapalinovým systémem, a to jak komponent, tak samotné skříně prostřednictvím inovativních bočních panelů, které fungují jako velký radiátor. V panelu je umístěno vedení kapaliny, které umožňuje odvádět teplo k masivním chladičům a efektivně udržovat systém v chladu i při velkém zatížení.

počítač Cooler Master Cooling X

Pro ty, kteří hledají lehčí kompaktní počítač, připravila značka Cooler Master model AIOX NUC, systém založený na platformě Intel NUC. Je vybaven procesorem Intel Core i9 12. generace a oceňovaným vodním chladičem MasterLiquid Flux, který je speciálně navržen pro AIOX NUC a poskytuje dostatečný chladicí výkon pro maximální využití potenciálu procesoru.

Be Different

Modely Shark X a Sneaker X osloví ty, kteří mají odvážný vkus. Jedná se o počítačové sestavy vítězů soutěže Cooler Master Case Mod World Series. Oba systémy nabízí vysoký výkon, který lze v případě potřeby dále modifikovat. Podporují základní desky formátu ITX, zdroje SFX a AIO chladiče.

počítač Cooler Master Sneaker X

Technologické nadšence v případě modelu Sneaker X jistě potěší možnost umístit AIO chladič na dno skříně tak, aby se eliminovalo tvoření bublin v systému. Díky tomuto umístění se do skříně vejde 360mm radiátor.

počítač Cooler Master Shark X

Mezi nové systémy se také řadí Mini X, který sice může vypadat obyčejně, ale disponuje vychytávkou, díky které si zasluhuje místo v řadě Be Different. Tato malá skříň je navržena tak, aby bylo možné vyměnit doslova všechny panely.

počítač Cooler Master Mini X

Modulární jsou nejen panely, ale také vnitřní prostor, který lze osadit základními deskami formátu ITX, zdroji SFX a grafickými kartami NVIDIA řady 4000, resp. AMD řady 7000.

Be Creative

Limitovaná edice Cosmos Infinity 30th Anniversary je remasterovanou verzí modelu C700M, využívá prémiové materiály a barevné schéma Chamelenou, které odpovídá ikonickým barvám Cooler Master. K dispozici je pouze 1000 ks, na obou stranách se nachází pamětní plaketa s výrobním číslem.

Dostupnost a cena

Produkty budou k dispozici postupně v průběhu roku 2023. Zatímco Cooler Master Cooling X už v druhém kvartálu, AIOX NUC, Shark X, Sneaker X a Mini X ve třetím kvartálu tohoto roku. Cena novinek nebyla oznámena. Limitovaná edice Cosmos Infinity 30th Anniversary je nyní k dispozici prostřednictvím webu CMODX.com

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.