Cooler Master slaví výročními produkty 30 let od založení

Cooler Master oslavy 30. výročí edice PC skříň, chlazení, herní, příslušenství

Společnost Cooler Master oslaví 17. 11. 2022 již 30. výročí založení. Tento významný milník si připomíná v kampani „Decades of Shaping the Future“ (Desetiletí utváříme/tvoříme/formujeme/ budoucnost) jejíž součástí je také speciální edice produktů, z nichž část bude dostupná také na českém a slovenském trhu.

Po skromných začátcích, kdy byla značka Cooler Master vnímána zejména jako výrobce chlazení, se rozrostla a vyvinula v komplexní technologickou společnost založenou na inovacích, výkonu a vášni.

Cooler Master oslavy 30. výročí edice PC skříň, chlazení, herní, příslušenství

Kolektivní pohled směřující vždy do budoucnosti a neustálá snaha zdokonalovat a vylepšovat dovedly Cooler Master až k významnému výročí, kterým vítá další etapu daleko přesahující její kořeny v oblasti PC komponent, etapu značky pro moderní generaci využívající nové technologie.

Skromné začátky a ambiciozní budoucnost

Cooler Master se ze skromného výrobce stala technologickým inovátorem v mnoha různých kategoriích produktů. S rozsáhlou historií v oblasti chlazení, počítačových skříní, napájení a periferií se angažuje v dalších kategoriích, jako jsou monitory, křesla a stoly.

I nadále tak pokračuje v přerodu z výrobce komponent na značku pro širokou veřejnost využívající moderní technologie. Tento směr je určující pro další nové ekoystémy produktů Cooler Masteru.

Průkopník technologického vývoje

V uplynulých třech desetiletích byla společnost Cooler Master průkopníkem v mnoha oblastech technologického vývoje. Například uvedením první hliníkové počítačové skříně v roce 1999, prvního chladiče procesoru s integrovanými heatpipes v roce 2001, výrobou prvního all-in-one chlazení pro koncové uživatele v roce 2004, založením výroby Vapour Chamber (VC) v roce 2009 nebo zavedením výrobní linky 3D-VC v roce 2015, a seznam by mohl dále pokračovat.

Cooler Master oslavy 30. výročí edice PC skříň, chlazení, herní, příslušenství

Ať už se jedná o inovace ve výrobě, rozšiřování výrobních kapacit, dodávání řešení dalším společnostem nebo o usilovnou snahu o dokonalost a nadšení pro DIY (udělej si sám) koncept, Cooler Master reaguje vždy na aktuální potřeby zákazníků a firem.

Budoucnost v novém sídle

Důkazem růstu, odhodlání a budoucnosti společnosti Cooler Master je také otevření nového sídla společnosti v Neihu v Taipei na Taiwanu. Nové zázemí reprezentuje vizi a odhodlání společnosti reinvestovat prostředky do budoucnosti, prosazovat inovace a změny, aby si neustále zachovala pozitivní přístup stimulující kreativitu a přinášející nové příležitosti.

Vizuální poselství

U příležitosti významného výročí se Cooler Master rozhodl uvést speciální limitovanou edici svých oblíbených produktů z různých kategorií.

Cooler Master oslavy 30. výročí edice PC skříň, chlazení, herní, příslušenství

Design každého z vybraných modelů vystupuje z řady a poutá na jubileum, a zároveň skládá hold minulosti a přináší pohled do budoucnosti prostřednictvím unikátních barev Milestone Bronze nebo Glitch Purple či opakovaných vzorů s odkazy na historické produkty.

Speciální edice produktů k 30. výročí

Jedinečný ekosystém je tvořen průřezem produktů Cooler Masteru. Kolekce k 30. výročí se prezentuje výraznými barevnými prvky a dalšími vizuálními úpravami a působivě oslavuje desetiletí utváření budoucnosti. Zahrnuje jak tradiční, tak nové položky v portfoliu a pokrývá různé cenové hladiny.

 • PL360 Flux 30th Anniversary Edition – All in one vodní chlazení
 • MA824 Stealth 30th Anniversary Edition – Chladič
 • Mobius 120P ARGB 30th Anniversary Edition – Ventilátor
 • ErgoStand Air 30th Anniversary Edition – chladicí podložka notebooku
 • V1300 Platinum 30th Anniversary Edition – napájecí zdroj
 • MK721 30th Anniversary Edition – herní myš
 • MM712 30th Anniversary Edition – herní klávesnice
 • MP511 XL 30th Anniversary Edition – podložka pod myš
 • Hybrid 1 30th Anniversary Edition – křeslo
 • GD120 ARGB 30th Anniversary Edition – stůl
 • GM27-FQS ARGB 30th Anniversary Edition – monitor
 • Cosmos Infinity 30th Anniversary Edition – počítačová skříň

Cooler Master oslavy 30. výročí edice PC skříň, chlazení, herní, příslušenství

Dostupnost

Na českém a slovenském trhu budou k dispozici myš MM712, podložka pod myš MP511 a monitor GM27-FQS. Ceny produktů nebyly dosud výrobcem zveřejněny. Při každém nákupu limitované edice k 30. výročí má uživatel možnost zaregistrovat svůj produkt a zařadit se do slosování o Cooler Master Orb-X. Další informace o této akci budou zveřejněny. Více informací je k dispozici na stránkách https://www.coolermaster.com/30th-anniversary/.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.