Tesla představila ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300

ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 cena

Ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 zajistí tepelný komfort v každé domácnosti. Chytrý ohřívač umožní nastavení času a délky ohřevu v aplikaci Tesla Smart i ručně na fyzickém panelu. Díky světelnému lemování vzduchového výstupu lze nastavit barvu osvětlení i dle aktuální nálady.

ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 cena

Ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 poskytuje pomocí vysokorychlostního motoru dva stupně ohřevu a režim ventilace. Ohřívač dokáže pokoj vyhřát na požadovanou teplotu, a to bez jakýkoliv dalších zásahů. Automaticky teplotu udržuje díky moderní metodě ohřevu PTC, která je efektivní, úsporná a bezpečná.

Model je určen pro vnitřní užití a skvěle doplní centrální vytápění, nebo místnosti kam se teplo nedostane. Díky ohřívači lze i mimo topnou sezónu vyhřát požadovanou místnost v době nepřítomnosti, stačí pouze navolit čas ohřevu manuálně nebo v aplikaci.

Rovnoměrně vyhřeje celou místnost

V přední části přístroje je ovládací panel, kterým lze ohřívač ovládat. Hlavní tlačítko MODE přepíná mezi třemi dostupnými režimy, kterými jsou Ventilátor, Nízký ohřev a Vysoký ohřev. Časové rozmezí, které se pohybuje od jedná do dvanácti hodin, lze nastavit použitím tlačítka Timer. Na ohřívači lze také aktivovat rotaci horní části s ventilátorem v úhlu 60°, tím se teplý vzduch rovnoměrně rozšíří po pokoji.

Ohřívač není nutné ovládat pouze fyzickým panelem. Veškeré funkce, včetně ovládání a možnosti automatizace a integrace do chytrého ekosystému, nabízí aplikace Tesla Smart, která je kompletně v českém jazyce. Nevyhazujte drahocenné teplo z okna.

ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 cena

Přes aplikaci lze odkudkoli nastavit požadovanou teplotu v domácnosti, ale také mít dokonalý přehled o spotřebě energie, což umožní vytápět úsporně a hospodárně. Ohřívač lze také ovládat i pomocí hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.

ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 cena

Důležité bezpečnostní prvky

Chytrý ohřívač Tesla Smart Heater HTR300 disponuje řadou bezpečnostních prvků, které okamžitě deaktivují přístroj v případě problému. Mezi tyto prvky se řadí ochrana proti nechtěnému překlopení ohřívače nebo ochrana proti přehřátí topného tělesa. Takže při vytápění v noci bude použití ohřívače bezpečné.

 

 

Ani v přítomnosti domácích mazlíčků, kteří si rádi hrají s novými přírůstky v domácnosti, se není třeba bát umístit ohřívač na podlahu místnosti. Tesla Smart Heater HTR300 disponuje řadou bezpečnostních prvků, které okamžitě deaktivují přístroj v případě problému. Mezi tyto prvky se řadí ochrana proti nechtěnému překlopení i přehřátí topného tělesa. 

Přizpůsobení osvětlení

Díky štíhlému a futuristickému designu ohřívač skvěle zapadne do jakékoliv místnosti ať už na chatu, do kanceláře nebo jako doplňkové topné těleso.

ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 cena

Pomocí světelného panelu umístěného zevnitř vzduchového výstupu lze opakovaným stiskem tlačítka Light měnit barvu dekorativního osvětlení. Vybrat si lze mezi modrou, zelenou, fialovou a bílou barvou.

ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater HTR300 cena

Technické specifikace

FunkceOhřev vzduchu, Ochrana proti překlopení, Ochrana proti přehřátí, Osvětlení, Rotace ventilátoru
Příkon2000 W
Způsob ohřevuPTC
Napájení220-240 V/50-60 Hz
Délka kabelu1,5 m
Hladina hluku53 dB
AplikaceTesla Smart pro Google Android a Apple iOS
Rozměry a hmotnost230 × 230 × 700 mm, 3,9 kg
Doporučená cena3 999 Kč

Dostupnost a cena

Chytrý ohřívač vzduchu Tesla Smart Heater lze zakoupit u vybraných partnerů, a to za doporučenou cenu 3 999 Kč.

Zdroj a foto: Tesla Smart

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.