Cooler Master uvádí cenově dostupný herní USB headset CH331

herní headset Cooler Maste CH331

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh headset CH331. Model CH331 je herní headset, který klade důraz výhradně na funkčnost, odolnost a zvukový přednes za dostupnou cenu.

„CH331 je herní headset, který je určen pro každodenní používání,“ říká Bryant Nguyen, vedoucí manažer periferií, a dodává: „Je vybaven důležitými funkcemi, které hráči potřebují a chtějí mít v kvalitním headsetu.“

Hlavní přednosti headsetu

  • Pohodlné oválné náušníky z PU kůže – Náušníky mají speciální tvar navržený tak, aby co nejpřesněji objímali uši. Lehká konstrukce a polstrovaný hlavový most vedou k minimálnímu tlaku a maximálnímu pohodlí při delším sezení.
  • Odolná hliníková konstrukce – Kovový rám přináší vysokou odolnost, zatímco matné černé metalické barevné provedení dodávají headsetu decentní styl. Pro větší pohodlí jsou náušníky upevněny k nastavitelným kovovým sliderům a na naklopitelné ose.
  • 1 virtuální prostorový zvuk s 50mm měniči – Speciálně vyladěné měniče poskytují virtuální prostorový zvuk 7.1 pro reprodukci bohaté a detailní zvukové scény při hraní her. Uzavřená konstrukce headsetu dobře izoluje okolní hluk a umožňuje ponořit se do hry.
  • Odnímatelný všesměrový mikrofon – Citlivý mikrofon přenese čistý hlas ke spoluhráčům jasně a zřetelně. Lze jej snadno odejmout v případě, že se uživatel rozhodne využití headsetu na cestách.
  • RGB podsvícení – Minimalistické logo a linka po obvodu náušníků získali RGB podsvícení, které dokreslí herní doupě.
  • Intuitivní ovládání na kabelu – Ovládací prvky na kabelu umožňují nastavit hlasitost, zapnout/vypnout RGB podsvícení, ztlumit zvuk nebo mikrofon.

herní headset Cooler Maste CH331

Dostupnost a cena

Cooler Master CH331 bude k dispozici u lokálních prodejců v průběhu října 2022 za doporučenou koncovou cenu 42,99 euro (cca 1 050 Kč).

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu