Cooler Master uvádí multiplatformní herní křeslo Synk X s haptickou odezvou

herní křeslo s haptickou odezvou Cooler Master SynkX cena

Cooler Master uvádí na trh multiplatformní herní křeslo Synk X s haptickou odezvou, které zlepší uživatelský zážitek z hraní na PC, mobilních zařízeních, TV a herních konzolích. 

Zažijte vlastní fantazii

Cooler Master Synk X vytváří ideální prostředí pro vnímání imaginárního světa a poskytuje tak dokonalý zážitek. Díky převodu zvukových vln ve vibrace a zpětné vazbě v reálném čase přenáší toto křeslo uživatele do virtuálního prostředí a umožňuje mu pocítit jeho atmosféru.

Pohlcující zážitky různého typu, kdykoli a kdekoli

Synk X je určeno širokému spektru nadšenců do moderních technologií a hráčů. Podporuje různé typy obsahu a je kompatibilní s platformami TV, PC, herní konzole a mobilní zařízení. Bluetooth připojení umocňuje jeho všestrannost.

Integrovaná baterie nabízí dlouhou výdrž až 8 hodin nepřetržitého hraní hudby, resp. 4 hodiny v případě intenzivní reprodukce hudby s výraznou basovou složkou. Osmičlánková baterie má kapacitu 5200 mAh a její nabití zabere 6 hodin.

herní křeslo s haptickou odezvou Cooler Master SynkX cena

Přizpůsobitelné nastavení, personalizovaný zážitek

Moderní, elegantní, a hlavně ergonomický design s pohodlným opěradlem včetně polohy těla pro odpočinek v úhlu 135°, nastavitelné područky a dvoustupňová výsuvná podnožka, několik možností nastavení výšky sedadla, včetně úhlu sklonu, a pevná rotační základna na kolečkách se přizpůsobí potřebám každého uživatele.

V rámci ovládacího panelu, integrovaného na křesle, je k dispozici výběr zdroje zvuku, nastavení úrovně vibrací a hlasitosti sluchátek.

herní křeslo s haptickou odezvou Cooler Master SynkX cena

Křeslo je navrženo tak, aby umožnilo vnímat jak napětí ve střílečkách, tak se ponořit do dobrodružného filmového příběhu, nebo se nechat pohltit rytmickou hudbou, a jeho primárním cílem je poskytnou uživatelům zcela nový zážitek v domácím prostředí.

Dostupnost a cena

Cooler Master Synk X je celosvětově k dispozici v šedém a černém provedení za doporučenou koncovou cenu 1 279 euro s DPH a 27 990 Kč s DPH u vybraných lokálních prodejců.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.