Cooler Master uvádí SSD pouzdro Oracle Air, PC skříň TD500 Mesh V2 a držák GEM

Cooler Master SSD Oracle Air cena

Cooler Master představuje tři novinky pro technologické nadšence a stavitele počítačů. SSD pouzdro oceníte na cestách, novou PC skříň při stavbě počítače a magnetický držák v kanceláři i v herním doupěti.

Pouzdro Oracle Air pro SSD úložiště na cesty

Cooler Master vyvinul sérii Oracle jako základ pro budoucí technologie. Speciální pouzdro je jakousi počítačovou skříní pro SSD NVME jednotky, která umožňuje vysoké přenosové rychlosti dat.

Oracle Air je prvním modelem a vyznačuje se jedinečnou dvouúrovňovou konstrukcí, která zabezpečuje pokročilé chlazení, distribuci tepla, resp. vynikající teplenou vodivost.

Nabízí rychlý přenos dat s rychlostmi čtení a zápisu 1054 MB/s, a to jak díky účinnému chlazení, tak zejména díky NVME rozhraní a USB 3.2 Gen 2 Type-C připojení, které je také zárukou široké kompatibility s platformami PlayStation, Windows, Mac OS, Linux, Android a iOS.

Cooler Master SSD Oracle Air cena

Bezšroubový design usnadňuje rychlý, snadný a spolehlivý upgrade, resp. případnou výměnu NVME M.2 SSD disků. Funkční konstrukci dále doplňuje kompatibilita se systémem Molle pro snadné nošení a upevnění například na popruh batohu.

Oracle Air bude k dispozici za doporučenou koncovou cenu 49,99 dolarů (cca 1 140 Kč) v závislosti na regionu.

Univerzální designový držák GEM

Flexibilní držák byl navržen v bílém a černém provedení s cílem podpořit hráče v udržení pořádku v herním doupěti. Jedinečný přístup k montáži umožňuje jeho připevnění téměř na jakýkoli povrch. Vysoce pevné magnety jsou ideální pro kovové povrchy a toto řešení udrží až 2 kg.

Skládaná „sendvičová“ konstrukce se hodí pro montáž na nekovové povrchy. Princip tohoto upevnění spočívá v umístění plochých materiálů ne tlustších než 4 mm, jako jsou například boční panely počítačových skříní z plastu či tvrzeného skla, mezi dva kusy držáku. Toto upevnění je vhodné také pro kovové mřížky a udrží 1,5 kg.

magnetický držák Cooler Master GEM cena

Kontaktní body jsou pokryty měkkou gumou, která ochrání před poškrábáním různé typy zařízení od sluchátek, klávesnic, gamepadů přes mobilní telefony až po VR headset. Držákem prochází kanálky pro správu kabelů.

Držák Gem bude k dispozici za doporučenou koncovou cenu 29,99 dolarů (cca 680 Kč) v závislosti na regionu.

Počítačová skříň TD500 Mesh V2

Řada počítačových skříní TD je od svého uvedení na trh v roce 2018 jednou z nejúspěšnějších, kterou kdy Cooler Master představilo. Vyznačují se zejména atraktivním trojrozměrným předním panelem, který ve spojení se 120mm ARGB ventilátory poskytuje neustále nový a nový pohled v závislosti na aktuálním podsvícení a úhlech pohledu.

Linie předního panelu pokračují také na bočnicích z tvrzeného skla a umocňují celkový netradiční design postavený na geometrických tvarech krystalů.

PC skříň Cooler Master TD500 Mesh V2 cena

Model TD500 Mesh V2 si zachovává jedinečný design a dále přichází s vylepšením funkčních vlastností skříně, a to včetně kompatibility s rozměrnějšími chladiči. Nově je také k dispozici připojení USB 3.2 Gen 2 Type-C pro maximální přenosové rychlosti nebo odnímatelný vrchní panel a kryt zdroje.

Cooler Master TD500 Mesh V2 bude k dispozici za doporučenou koncovou cenu 89,99 dolarů (cca 2 050 Kč) v závislosti na regionu.

Zdroj a foto: Cooler Master

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.